Wpis z mikrobloga

Cześć
Mój pierwszy ''trip'' można uznać za nieudany...
Zjadłem ok 5g świeżego i nic, jedynie pulsowała mi głowa w skroni (miewam nerwobóle w tym miejscu) i się mocno wypociłem w nocy, ale bez żadnych aspektów wizualnych.
Myślałem żeby dzisiaj, albo jutro zjeść z 3,4g suszonych i przed wypić jakiś kwaśny sok, żeby pobudzić żołądek.
Odmiana Psilocybe cubensis „B+“
#psylocybina #psychodeliki
  • 24
  • Odpowiedz
  • 1
@Hajden1337 żaden kwaśny soczek, jeszcze przez przypadek źle ci siądzie i będzie Ci się chciało rzygac. Jak op pisze, suche sobie zjedz. Możesz zrobić herbatkę z nich
  • Odpowiedz
@mlemej: Ta wyrosły <3
Co do smaku to nwm bo jak jadłem tego świeżego to on w ogóle nie był gorzki tylko taki trawiasty smak po prostu.
Powinienem odczekać jakiś czas, czy mogę normalnie zrobić drugie podejście dzisiaj/jutro?
@Jagoo
  • Odpowiedz
@Hajden1337: zakładając że zjadłeś tak mało, wydaje mi się, że możesz jutro spróbowac, ale zaczekalbym na radę jakiegoś bardziej doświadczonego podróżnika:). Polecam pod gołym niebem. Jest pięknie:)
  • Odpowiedz
@mlemej: @dzika_czupakabra @Jagoo Dzięki, chyba zrobię ten wywar.
Jednak do wywarów jestem średnio przekonany, kiedyś wypiłem pół szklanki ''makumby'' (wywar z łodyg konopi) i tak mnie wykręciło, że leżałem cały dzień na kanapie wpatrzony w zegar, a moi znajomi pili szklankami XD
  • Odpowiedz
@Hajden1337 ja robię sobie przeważnie herbatke, dodaje soku świeżego z cytryny, czekam aż ostygnie i to tak ostro ostygnie, żeby letnia tylko była, kruszę grzyby, daje 5 min żeby się nasączyły i jest bajka, grzyby nabierają kwaskowatego smaku
  • Odpowiedz
@Hajden1337: jadłem b+ .ogólnie 5g świeżych to około 0,5g suszonych. Mało żeby poczuć jakieś większe efekty. 3,4 może Cię wystrzelić, kontaktu totalnie nie stracisz z ziemią ale może być niekomfortowo. Jeśli nie masz doświadczenia z psychodelikami to na twoim miejscu zjadłbym 2-2,5 suszonych. Wizuale powinny już być fajne, ale za razem większa kontrola nad wszystkim.
  • Odpowiedz
@sebun powiem Ci ze tez o tym gdzies czytałem, jak za pierwszym razem tak zrobiłem ale jeszcze nie wiedzialem ze to tak działa to bomba już po 8 minutach od wypicia xD jedynie raz się przedłużyło jak z godzinę przed się obżarłem, a jak pije z cytryną to 8-15 minut i już wgniata, peak to to nie jest ale jest intensywnie
  • Odpowiedz
@mlemej: ochydne bo wpierw trzeba to umyc pare razy , zagrzac w garze (ale zeby nie wrzalo ) , i dopiero po tym , mozna dodawać maslo , niestety wielszosc tego nie robi i doatego czuc takim gnojem.
  • Odpowiedz
@Hajden1337: wszystko mielisz do postaci proszku a nastepnie w kapsulki zelowe (w aptece dostaniesz puste ) , jak chcesz mocno to zjedz na czczo .Jak masz ochotę to skocz na saune wczesniej , organizm ci sie troche oczysci z toksyn. Intensywniej poczujesz tez , po aktywnosci fizycznej( bardzo polecam ) .bless
  • Odpowiedz
@Hajden1337: mordeczko
Wez wyluzuj
Odpocznij dwa trzy dni
Wez sobie wolne, zjedz lekkie śniadanie (jajko i kawa czy coś), odczekaj 6h, i wszak sobie max 1.5-2g
—-
Po pół godziny zarzuć sobie w słuchawkach Carbon Based Lifeforms i po 5h opisz wrażenia
Pzdr ()
  • Odpowiedz