Wpis z mikrobloga

skinfade


@peszmerd: o co w tym chodzi i czym się różni to od strzyżenia maszynką "boki krótko, góra długo" przez moją fryzjerką za 2 dychy? Wygląda identycznie, więc serio pytam.
@WabiSabi no ogólnie chodzi o technikę, etapy strzyżenia kształt fryzur fryzjerka za dwie dychy obcina Cie w 20 minut ja na takie strzyżenie poświęcam około godziny zdjęcie też nie oddaje tego w stu procentach. Plus u takiej fryzjerki za dwie dychy zazwyczaj będziesz miał schody widoczne linie, a po dwóch tygodniach już musisz znowu się obciąć, a po tak dobrze wykonanym strzyżeniu fryzura nawet po miesiącu wygląda "świeżo".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@B022: być może to przez to, że właśnie się obudziłem i oczy mam jeszcze zamglone, no ale jeśli mówisz, że to jest równo i bez schodków, to ja powiem, że jest to warte te 35 zł. Niestety nie potrafisz przyjąć krytyki, więc nie będę nawet punktował gdzie są błędy, jedynie zaznaczę, że wrzucanie zdjęcia bez przystrzyżonej brody, świadczy o braku poczucia jakiegokolwiek smaku, chyba że brodą zająć się nie potrafisz, ale