Wpis z mikrobloga

@FrauWolf: Techniki mają dokładnie te same co komuniści. Na początku roku gdy byłem w muzeum Solidarności w Gdańsku to widząc fragmenty propagandy ówczesnej władzy szybko zauważyłem uderzające podobieństwo do narracji PiS. W większości wypadków wystarczyłoby zamienić "USA" na Unię Europejską a "Republikę Federalna Niemiec" na "Niemcy" i nie odróżnisz czyj to cytat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AtlantyQ: @FrauWolf: bo większość pisiorów za komuny miała dobrze, kombinowali sobie jak chcieli - i teraz zobaczcie, że robią dokładnie to samo, żeby tylko im było dobrze: paliwo, olej, cukier itp.
A jak jakaś afera to trzeba przemilczeć, przeczekać - głupi lud zapomni bo się da jakiś socjal: strajki nauczycieli, medyków, strajk kobiet, komitety obrony demokracji, afera mailowa dworczyka, respiratory, 70 milionów sasina, inflacja, drożyzna, Ostrołęka, Turów, KPO, izba dyscyplinarna,
  • Odpowiedz
@StoSloty1488: może lekko przesadziłem, ale #!$%@? - tyle lat i bez zarzutów? To ma być normalny kraj? Czyli wychodzi na to, że możesz iść na masową imprezę, zabić typa na scenie i nic Ci za to nie zrobią.

Nie jestem za platformą, ale chciałbym, żeby największą aferą rządu były #!$%@? ośmiorniczki xD
  • Odpowiedz
@nosacz_ninja: Bardzo warto, ciekawie szło się przez kolejne lata i śledziło jak Polska odzyskiwała niepodległość,
już sama architektura budynku jest ciekawa, możesz również pójść do muzeum II Wojny światowej, tam polecam jednak zarezerwować sobie znacznie więcej czasu
  • Odpowiedz
bo większość pisiorów za komuny miała dobrze, kombinowali sobie jak chcieli - i teraz zobaczcie, że robią dokładnie to samo, żeby tylko im było dobrze: paliwo, olej, cukier itp.


@Nortom: Ech a co najgorsze w Polsce nadal kombinatorstwo nie jest uważane za negatywna cechę, ale nawet za pozytywna i rozumiana jako spryt, inteligencja.
  • Odpowiedz
@FrauWolf: moj stary rocznik 1961 mowi ze to sie teraz dzieje w rzadzie, w kraju, w mediach to jest 100% dokladnie identycznie to samo co bylo za komuny

„W komunie sie wychowalem ale nigdy nie myslalem ze zw komuny umre”. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz