Wpis z mikrobloga

Kompletnie mnie załamało to zatrucie Odry ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ja niby wiedziałem, że polskie instytucje to syf ale jednak człowiek się łudził, że jest w miarę normalnie. Teraz GIOŚ nie wykrył żadnych substancji toksycznych a u Niemców się skala rtęci skończyła. No przecież to jakiś żart, zamach na nasze zdrowie i życie.

#odra #polska #pis #srodowisko
  • 52
  • Odpowiedz
@DosKapp4: ale naprawdę jesteś zdziwiony? W rym #!$%@? kraju z gówna i kartonu ? Tacy są ludzie tutaj. Ja dziś sie właśnie dowiedziałem, ze moja różowa za młodu razem z matka #!$%@?ł znaleziony portfel z gotówki a portfel z dokumentami wrzuciły do skrzynki pocztowej i są z siebie dumne.... ja #!$%@? ()
  • Odpowiedz
@JustynkaSuperDad: Masz na wiele, wiele lat zatrutą jedną z największych rzek w Polsce a w dodatku służby odpowiedzialne za nasze bezpieczeństwo ignorowały temat przez 2 tygodnie, w międzyczasie ludzie jedli ryby, pili wodę i wpuszczali zwierzęta do rzeki, w której jest pełno rtęci i zobaczymy czego jeszcze. Nie wiem jak może to kogoś mnie interesować...
  • Odpowiedz
  • 5
Oczywiście za niekompetencje urzędowych debilow będziemy płacić MY, bo z UE nam dojebią taka karę ze nawet na pincet plusy zabraknie.
  • Odpowiedz