Wpis z mikrobloga

Kompletnie mnie załamało to zatrucie Odry ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ja niby wiedziałem, że polskie instytucje to syf ale jednak człowiek się łudził, że jest w miarę normalnie. Teraz GIOŚ nie wykrył żadnych substancji toksycznych a u Niemców się skala rtęci skończyła. No przecież to jakiś żart, zamach na nasze zdrowie i życie.

#odra #polska #pis #srodowisko
  • 52
  • Odpowiedz
@DosKapp4: spokojnie, następna będzie Wisła, a na koniec nasze Morze Bałtyckie na którego dnie spoczywają niemieckie, powojenne beczki z trucizną. Także trzeba się powoli przestawiać na góry lub zagranicę¯\_(ツ)_/¯ Cała sytuacja z Odrą jest o tyle ciekawa, że jest teraz moda na ekologie i firmy sie przescigają wrecz kto jest bardziej eko, ale jak rodzina pisowskiego aparatczyka prowadzi firmę to już ekologię ma się w dupie. Sytuacja bedzie taka ze
  • Odpowiedz
@DosKapp4: Co się dziwisz, gdy w Polsce masz specjalne wzory, specjalne limity i inne śmieszne regulacje, a u Niemców ktoś podszedł, zrobił próbę i alarm. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ch1va5: Miałem dwa lata temu identyczną sytuację. Wysiadając z auta wypadł mi portfel. Pod samym domem, więc znalazł któryś z sąsiadów. Portfel wyczyścił (ok 1500 zł) a sam portfel z dokumentami wrzucił do skrzynki na listy. I tak się żyje w tym katolickim kraju XD
  • Odpowiedz