Wpis z mikrobloga

@AlienFromWenus: 2m € inwestycja 0.5m € mieszkanie 1m € pozostawienie w gotówce z opcją kolejnych inwestycji 0.5m € życie i wydawanie na zachcianki

Zwolnienie się z pracy i własna firma która by powstała z inwestycji
@AlienFromWenus: Nie dziwię się. Kasa to drażliwy temat. Od razu mam w głowie ile krzywych akcji i zawiści mogłoby wyjść z faktu, ze cały świat wie, ze wygrałem 20 milionów i wolałbym sobie tego oszczędzić
@localoca: ile krzywych akcji? Mowisz z dnia na dzien wszystkim ktorych nie lubisz zeby #!$%@? na drzewo, naciskasz na rozwiazanie za porozumieniem jak najszybsze i widzisz tych ludzi ostatni raz xD
Niby czemu miałby ktos się dowiedzieć o wygranej, bo rzuciłeś prace?


@duzeelobenc: Bardziej chodzi mi o całokształt. Sytuacje gdzie nagle rzucam prace, kupuje rzeczy, wykonuje jakieś ruchy po których widać, ze mam nagły zastrzyk bardzo dużej gotówki
Bralem udzial w super lotka 247m gdybym to wygrał to bym wykupił swoje miejsce pracy, ból dupy byłby piękny, Herr xyz od dzisiaj to ja jestem pana szefem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@duzeelobenc: inwestycja też dobra myśl, tylko nagłe rzucenie pracy rzuca się w oczy rodzina może czegoś nagle żądać, złodzieje te sprawy. Ja bym pracowała dalej ale miała bardziej wyebane w swoją pracę ale kontakt z ludźmi i do tego nikt niczego nie podejrzewa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Serylek: to zależy. Dla mnie chciałabym mieć z bliską rodziną dobry kontakt, ale mogą być w życiu również potrzebne osoby. U mnie wszyscy dziadkowie wymarli ale gdyby ktoś miał chorą babcię to by mnie dziwiło gdyby ktoś nie dał trochę na jej leczenie i urwał kontakt z rodziną gdyby się czepiali o to xd