Wpis z mikrobloga

@AlienFromWenus: Na pewno bym nie rzucił od razu, bo raczej nie chciałbym, aby ludzie wiedzieli, ze wygrałem tyle pieniędzy. Myślałem o tym kiedyś i wydaje mi się, ze starałbym się ukryć te wygrana tzn. po jakimś czasie założyć sobie jakiś biznes, powoli ten proces przeprowadzić. Nie wiem jakoś mam poczucie, ze tak byłoby bezpieczniej xd
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: 2m € inwestycja 0.5m € mieszkanie 1m € pozostawienie w gotówce z opcją kolejnych inwestycji 0.5m € życie i wydawanie na zachcianki

Zwolnienie się z pracy i własna firma która by powstała z inwestycji
  • Odpowiedz
@localoca: ile krzywych akcji? Mowisz z dnia na dzien wszystkim ktorych nie lubisz zeby #!$%@? na drzewo, naciskasz na rozwiazanie za porozumieniem jak najszybsze i widzisz tych ludzi ostatni raz xD
  • Odpowiedz
Niby czemu miałby ktos się dowiedzieć o wygranej, bo rzuciłeś prace?


@duzeelobenc: Bardziej chodzi mi o całokształt. Sytuacje gdzie nagle rzucam prace, kupuje rzeczy, wykonuje jakieś ruchy po których widać, ze mam nagły zastrzyk bardzo dużej gotówki
  • Odpowiedz
Bralem udzial w super lotka 247m gdybym to wygrał to bym wykupił swoje miejsce pracy, ból dupy byłby piękny, Herr xyz od dzisiaj to ja jestem pana szefem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: inwestycja też dobra myśl, tylko nagłe rzucenie pracy rzuca się w oczy rodzina może czegoś nagle żądać, złodzieje te sprawy. Ja bym pracowała dalej ale miała bardziej wyebane w swoją pracę ale kontakt z ludźmi i do tego nikt niczego nie podejrzewa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Serylek: to zależy. Dla mnie chciałabym mieć z bliską rodziną dobry kontakt, ale mogą być w życiu również potrzebne osoby. U mnie wszyscy dziadkowie wymarli ale gdyby ktoś miał chorą babcię to by mnie dziwiło gdyby ktoś nie dał trochę na jej leczenie i urwał kontakt z rodziną gdyby się czepiali o to xd
  • Odpowiedz