Wpis z mikrobloga

  • 0
Gdzie na urlop w #polska pod koniec września?

Mieliśmy jechać za granicę, ale ceny poszybowały mocno w stosunku do lat poprzednich, dlatego szukamy czegoś w Polsce. Znudziło mi się już Zakopane, Chciałabym zobaczyć teraz coś nowego. Morze też odpada bo nuda. Warszawa, Trójmiasto, Toruń, Kraków, Mazury także.
Gdzie można coś fajnego zobaczyć? Interesuje nas raczej aktywne zwiedzanie niż leżenie w pokoju hotelowym

#wakacje #urlop #podroze #podrozujzwykopem
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Luna98x: zgadzam się z @DerMitteleuropaer.
Porównując ceny np we Włoszech do polskich to wychodzi praktycznie to samo z tym że we Włoszech we wrześniu nadal jest ciepło a w Polsce to już raczej duże szanse na deszczowe dni
  • 0
@DerMitteleuropaer @Reloaad No nie wiem, na żaden polski wyjazd nie wydałam jak dotąd 3k. Byłam w czerwcu w zakopanym i ceny No są wyższe, ale nie ma dramatu. Nocowaliśmy w apartamencie w okolicy która nas najbardziej zainteresowała, jadaliśmy w knajpkach i cenowo było ok. Przeglądam wycieczki i min. 3k w jakimś syfiastym hotelu z dala od wszystkiego..
@Luna98x: Nie wiem co to za "wycieczki", ale ceny noclegów w Europie nie wzrosły jakoś strasznie. W tym roku jadę do Albanii no i jedyna rzecz która bedzie faktycznie zauważalnie droższa to paliwo.
W maju byłem na północy Hiszpanii i moje wrażenie po podwyżkach w Polsce było takie, że cenami byłem wręcz pozytywnie zaskoczony.