Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki co sądzicie o pracy na produkcji na 3 zmiany ( 1 weekend pracujący czasami maksymalnie 2 ) praca lekka obsługa maszyn zarobki 3400 netto.
#pracbaza

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f5607751d67e17434a3081
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: pracuje w systemie 4-ro brygadowym czyli nie ważne czy weekend czy święto na 3 zmiany się pracuje i po 3 latach trochę szkoda mi tych świąt o urodzin w weekendy które straciłem :) jak piszesz,że tylko 1 weekend pracujący to luzik. Człowiek po nocy jest wyrąbany z butów zawsze. Co do pracy na produkcji, nie jestem w stanie ci odpowiedzieć bo jedyna produkcja na jakiej byłem to tartak :)
1a6e1 9r33n: Czekaj czekaj - to jest 3 zmiany,czy system "3 zmianowy 4 brygadowy" ? Bo jak opisujesz to wychodzi,że to drugie...

Powiem tak, ja będąc w dupie przegrywie i obecnie latami na bezrobociu brałbym i to,ale pod względem organizacyjnym żadna rewelacja, zwłaszcza nocki mogą dać ci porządnie w kość. Powroty rano po nocnej zmianie były dla mnie bardzo surrealistycze, nic człowiek nie pił a jechał jakby był po piwie.

Do
Mirki co sądzicie o pracy na produkcji na 3 zmiany


@AnonimoweMirkoWyznania: a co tu można sądzić? Umieralnia marzeń, najgorsze możliwe miejsce. Utrata iq, zdebilnienie, schamienie, #!$%@? sobie organizmu systemem zmianowym.

Nie ma gorszego miejsca do pracy. A dla młodego człowieka to jest jak seria z karabinu w stopę, jeśli nie jest to jakaś przeczekalnia do ukończenia studiów, czy dostania normalnej pracy.
@sikalafou: przeciez taka praca na produkcji niczym sie nie rozni od korpo 4500 Brutto z ludzmi po ekonomiku. Takie same debile tu I tu. Na produkcji ludzie przynajmniej wyluzowani, a te korpo Kur** udaja wielkie Panie bo studia skonczyly xd robilem za malolata na produkcji I Ci ludzie chociaz ironie lapali a Ci z korpo nic, zero. Beton jak Ci ludzie z wykopu