Wpis z mikrobloga

Miałem się nie zapisywać do #mirkowyzwanie bo cierpię na chroniczny brak wolnego czasu ostatnio, ale jakoś tak mnie tchnęło żeby jednak.

No i tak się złożyło, że wylosowało mi:

1. Kupić sok Tarczyn, odkręcić nakrętkę i udać się do miejsca, o którym się przeczytało – wykonać zdjęcie.
2. Wykonaj dekorację w ramce.
3. Odpicuj auto – odkurzacz, myjnia i niech lśni.

Cóż, auto mi głównie służy okazyjnie do przewozu większych zakupów albo (co częstsze) roweru jak gdzieś jadę albo do rodziny jak zabieram któryś ze sobą. A z racji, że mieszkam na osiedlu dookoła którego trwają budowy, to auto od stania brudzi się jakby brało co weekend udział w offroadzie. No to przydał mi się dodatkowy kopniak moralizujący do oganrięcia go.

Czasu dużo nie miałem, narzędzi i możliwości też nie, ale pojechałem na myjnię jakoś w niedzielę i:
- wytrzepałem dywaniki
- wyrzuciłem śmieci z różnych dziwnych zakątków
- znalazłem zgubiony po którymś treningu pulsometr!! (_ )
- wziąłem mój przenośny turbo odkurzacz marki Xiaomi (lepszy), który niestety rozładował się po odkurzaniu samego bagażnika, no ale podładowałem i później dokończyłem robotę w środku
- felgi spryskałem płynem do felg (duh!) który dość fajnie zmienia kolor i działa naprawdę kozacko (co zresztą widać na zdjęciach). Wystarczyło spryskać, chwilę poczekać i lekko poszorować szczotką do kibla czy czymś takim. Doczyściłem tym płynem kiedyś 2-3 sezonowe zabrudzenia na feldze motocykla których nie mogłem na myjni domyć. Polecam ogólnie - K2 Roton Pro.
- Reszta machnięta już na myjni szczotką z miękkim włosiem i z lancą.

Cudów nie ma, ale na to jak mało czasu mam i pro sprzętu to nie jest źle. A gruza i tak ledwo co używam. Zadowol ogólnie.

No nie spełniłem "Dołącz do relacji kartkę ze swoim nickiem i datą.", ale bardzo potulnie proszę o ułaskawienie.


#samochody #auto #mirkowyzwanie #gruz #gruzemlepiej #zawszegruzem
Wyrewolwerowanyrewolwer - Miałem się nie zapisywać do #mirkowyzwanie bo cierpię na ch...

źródło: comment_1660244939LDqhZkQLADWcIAxYDTkW8l.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach