Wpis z mikrobloga

Jest taka rzecz do ktorej nikomu nigdy sie nie przyznałem, ale uwazalem, że Patryk Vega może być jednym z najlepszych reżyserów. Po obejrzeniu jego dokumentu i Pitbull bylem tak pod wrazaniem klimatu, że z niecierpliwością czekałem na jego kolejne filmy. Serio, żaden serial nie byl tak depresyjny, ale dzięki temu zatopiłem sie w tym swiecie. Calosc miala tez wyjatkową, niepowtarzalną konwencje. Wiem, że nastąpiły tam zmiany i Patryk nie kręcił całości.
Potem doszlo do powstania "last minute". Sądziłem,że to wypadek przy pracy i niewłaściwego dobrania reżysera do takiego filmu. Niestety potem po Nowych Porządkach bylo tylko gorzej. Te filmy bez fabuły. Same przekleństwa i scenariusze jak po dragach...
Serio. Zawiodlem sie jak nigdy wczesniej.
Uważam ze chlop zmarnował swoj potencjał.

#filmy #seriale #patrykvega #vega #pitbull
gracilis - Jest taka rzecz do ktorej nikomu nigdy sie nie przyznałem, ale uwazalem, ż...

źródło: comment_1660242415NRfAUA8EQBgBkaH2yOgrCN.jpg

Pobierz
  • 3
@gracilis: Bo Pitbull czy to film ( pierwszy ) czy serial ( pierwszy sezon i drugi w sumie tez ) to sa jedne z lepszych Polskich kryminalnych produkcji. Postacie sa dobrze napisane, nie ma tam wlasciwie nikogo kto jest w pelni dobra postacia( moze poza Monika ktora przez glupote kolegow ginie ).

Nie mowiac juz o tym jak upodlony byl np Gebels, Metyl czy Despero ( w sumie ciekawe czy Despero