Wpis z mikrobloga

Ehhh nie urodziłem się chadem przecież tylko będąć gościem 2 metry wzrostu brunetem o ponadprzeciętnej urodzie i będącym obrzydliwie bogatym mam szansę na kobiete ehhhhh co za przegryw ehhhh czemu ja nie mam niczego robiąc tak wiele w moim życiu neet, maraton masturbacji, fastfoody, aktywność fizyczna do toalety i z powrotem do pokoju ehhh czemu mam depresje chleje wódę czystą samotnie i chwalę się zdjęciem na wykop ehhhh


#przegryw #heheszki #xdddd #bekazprzegrywow
  • 19
@SquarexLoserLover: ale sie odklejasz neet fast foody maraton masturbacji depresja czy chlanie wody to tylko skutki przegrywu a nie przyczyny myslisz ze jak by ktos miał do wyboru ruchanie laski a maraton masturbacji to by wybrał masturbacje no jprd jak mozna takie farmazony pisac
@dizzy126 Bo mam do siebie dystans :D a tak serio tu są destruktywne treści na tagu. Piszę co myślę. Sam taki byłem poza alkoholizmem i ćpaniem bo nie chce alkohol nie podchodzi, a o narkotykach źle myślę i sądzę że to nie dla każdego. Z alkoholu piwo i małpki kiedyś, a narko CBD ale to legalne.