Wpis z mikrobloga

Ej, skoro Depp został wyrzucony z filmów przez oskarżenia Amber, to dlaczego nie został przywrócony skoro wygrał proces?

Dlaczego nie przywrócono go do Piratów i Fantastycznych?

Co się stało? Płatne boty i fake newsy nie były w stanie przekonać producentów? Xd

Zobaczcie jak się zmieniła narracja odkąd zakończył się proces i wyłączyli kampanie hejtu. Nagle okazało się, ze typa nienawidzą xd Musi się zadowolić rola w przeciętnej produkcji.

Link

podomka - Ej, skoro Depp został wyrzucony z filmów przez oskarżenia Amber, to dlaczeg...

źródło: comment_1660230243Pjf8NScgoOYBZLgtG7vuRL.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@podomka: jakie to ma znaczenie, skoro jak sama mowilas: licza się dowody SĄDOWE i wyrok sadu a nie #!$%@? krzykaczy jak Ty? Wygral to wygral, co za roznica co kto z tym zrobi?

Ja tez moglbym wiele napisac o tym co wyplynelo na temat heard i jej "grzeszkow" (o ile tak mozna nazwac podejrzenia o sutenerstwo, narkomanie i prostytucje). Ale skoro przed sadem tego nie udowodniono, to mimo, ze wszyscy wiedza,
  • Odpowiedz
@podomka: a proszę bardzo https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Oto+Johnny+Depp+jako+Ludwik+XV-147360

Tak samo przedłużył kontrakt z Dior, ponieważ dzięki Johnnemu "W 2021 roku „Sauvage” został najlepiej sprzedającym się zapachem na świecie, bijąc na głowę wyniki sprzedaży znanych perfum kobiecych." Też masz link poniżej
https://sukces.rp.pl/kosmetyki/art36846191-proces-sadowy-mu-nie-zaszkodzil-johnny-depp-wraca-do-wspolpracy-z-marka-dior

Więc z tym twoim odwracaniem się wszystkich od niego to tak średnio raczej ()
  • Odpowiedz
  • 0
@dariusz-szill: Gdzie napisałam, ze Deppa nikt nie zatrudni? Xd nadal nie podlinkowales. No gra w jakimś zagranicznym filmie. Co to dla niego? Wcześniej grał w topowych produkcjach studyjnych. W porównaniu z była żona skończył słabo. Ona nadal gra w Aquamanie i pisze książkę za 15 milionów dolarów
  • Odpowiedz
@podomka film jest od netflixa więc nie wiem jak dla ciebie ale dla mnie jest to jedno z topowych produkcji studyjnych, nie mogę znaleźć żadnej informacji o tej książce, więc jak podlinkujesz jakiś świeży artykuł to przeczytam. Co to aquamena jak ma nie grać skoro nagrali cały film? WB wypuszcza film o flashu gdzie gra Ezra Miller a on też narobił sobie pełno problemów w ostatnim czasie więc jest to średni przelicznik,
  • Odpowiedz