Wpis z mikrobloga

@L3gion: ja sb nie znam na tym i rownie dobrze moglbym pokazac psu te wyniki(), a koledzy devopsi po fachu chyba bulka z masuem, c' nie? sorki, tak na szybko potrzebowalem zasiegu, przepraszam. a tak korzystajac z okazji, clonezilla do kopiowania calymi sektorami ext3, szybko i bezpiecznie skopiuje mi 16 tb partycje?
@Odczuwam_Dysonans: dzieki! to segate extension na usb 3.0 - segaSeaTools nie pokazuje nic wiecej. wlaczylem jakis extended test na tej gui apce, ale to chyba po prostu pisze po nim i jakas heurystka liczy result, tylko juz trace cierpliwosc bo trwa to od 1h ponad i chyba abortuje, jak mowisz ze smart git
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nietrudny: aa, to zewnętrzny, dlatego tak się wyświetla. Wygląda w porządku, nie ma co się martwić na zapas - najważniejsza wartość, ilość relokowanych sektorów, jest zerowa (100% sprawności) czyli nic mu się póki co nie dzieje. A Clonezilla tak, powinna ogarnąć.
@Odczuwam_Dysonans: dzięki wielkie! a te bledy logiczne mozna potraktowac chkdsk-iem bo to ntfs, z jakimis konkretnymi flagami? dziwne wsm, bo kopiowalem sektorami clonezilla tylko i nie uzywalem jeszcze tych danych, tak jakby juz tam przy samym procesie musialo to wystapic ( ͡° ʖ̯ ͡°)