Wpis z mikrobloga

ktoś kiedyś w jakiejś dyskusji przytoczył równie porąbany styl prezentowania gównotreści clickbaita wypełniacza.
mirek, jeśli to czytasz, dej tamten artykuł, chcę sobie przypomnieć. ;)
(nic nie edytowałem, nie wycinałem, nie wklejałem)

Trujące rośliny dla zwierząt możesz spotkać podczas spaceru. Najbardziej trujące rośliny dla zwierząt w Polsce 11.08.2022

Wiele roślin w naszych domach, ogrodach, czy na polach może stanowić śmiertelne niebezpieczeństwo między innymi dla psów i kotów.O, jakie rośliny chodzi - czytaj dalej...

Wiele roślin w naszych domach, ogrodach, czy na polach może stanowić śmiertelne niebezpieczeństwo między innymi dla psów i kotów.O, jakie rośliny chodzi - czytaj dalej... pixabay.com

Rośliny śmiertelnie niebezpieczne dla zwierząt! Najbardziej trujące rośliny dla zwierząt w Polsce!

Wciąż niewiele osób wie, że większość popularnych roślin uprawianych lub po prostu dziko rosnących w naszych domach, ogrodach, na działkach, sadach, czy polach może być trująca - nawet śmiertelnie - dla zwierząt i to zarówno tych domowych pupili, jak i dla zwierząt hodowlanych w gospodarstwach rolnych.

Najbardziej trujące rośliny dla zwierząt w Polsce!

Lista tych roślin jest naprawdę długa, zatem prezentujemy te najbardziej toksyczne.
Zobacz galerię
(17 zdjęć)
https://dziennikzachodni.pl/trujace-rosliny-dla-zwierzat-mozesz-spotkac-podczas-spaceru-najbardziej-trujace-rosliny-dla-zwierzat-w-polsce-11082022/ar/c1-15615183
#clickbait #media #polskapress #dziennikarstwo #bekazpodludzi