Wpis z mikrobloga

#epapieros #epapierosy

Cześć, na sprzedaż miałbym zestaw w zasadzie gotowy do użytku:

Voopoo Vinci X - stan elektroniki idealny. Co do wyglądu to jest dosyć obdrapany, co widać na zdjęciach.

Konektor do vinci x - pozwala podłączyć dowolny parownik na gwint 510 - nieużywany

Grzałki 0.3 ohm 4 sztuki - nieużywane oczywiście

Ładowarka Liitokala Lii-500 - stan bardzo dobry. W zestawie jeszcze zasilacz na zapalniczkę do auta

4 akumulatory LG-HG2 (prawie na pewno LG-HG2). Nie za dużo cykli, ponieważ miałem 4 akumulatory, a jednego vinci, więc przy wymianie aku raczej była duża rotacja.

Co do ceny, to szczerze nie wiem ile zaproponować. Chętnie przyjmę jakieś propozycje i być może się dogadamy. (Tak wiem, zaraz ktoś zaproponuje 20zł, ale no dawno nie zaglądałem na rynek e-papierosów, więc nie znam się na aktualnych cenach rynkowych używanych epapierosów).

W razie zainteresowania zapraszam na priv. Możliwy odbiór osobisty we Wrocławiu, bądź wysyłka (własna etykieta inpost lub olx).

W komentarzach więcej zdjęć.

Pozdrawiam i miłego dnia Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_16602237143W2M0Jgz0sA9bPyEcftYqC.jpg
  • 9
@Sultan_Kosmitow: Nie, a co miałbym z nim zrobić? Jak komuś będzie wizualnie przeszkadzał to nie kupi, a jak będzie chciał to sobie oklei. Ja nie mam zamiaru inwestować w sprzęt, którego chce się pozbyć