Wpis z mikrobloga

@domek_drewniany: Zielony to cały czas zaprzecza choćby w kwestii wyłudzania dotacji czy sprzedaży jedzenia wygrzebanego ze śmietnika. Dowodu na kamerze nie ma i raczej nie będzie, ale Kosno to jest p---b i jestem jak najbardziej w stanie uwierzyć, że to zrobił.
  • Odpowiedz
@domek_drewniany: Zaprzeczenia zielonego cwela nie mają ładu i składu. "Temperatura kremacji to 800 stopni Celsjusza, nie da się nakręcić filmu" Co on p------i, do pomieszczenia kremacyjnego chce wchodzić żeby mu 800 stopni ładowało? W krematoriach możesz normalnie się z osobą "pożegnać" i z odpowiedniego pomieszczenia być przy procesie, wyciągamy telefon i cyk nagrywamy. Dla mnie ten typ jest na tyle odklejony że spokojnie mógł to nagrać i odpalić na pogrzebie,
  • Odpowiedz
Historia zbyt absurdalna nawet jak na takiego wariata jakim jest Ekoparówa.


@PZt37: trochę naiwne podejście, mowa w końcu o jednym z największych psycholi uniwersum szkolnej. Zasada ograniczonego zaufania na szkolnej oznacza brak automatycznego skreślania tak absurdalnych historii bo w tym chaosie zawsze jest prawdopodobne, że mogą się okazać prawdą.

BTW jak przeczytałem tekst, że knur przepracował 20 lat to spadłem z krzesła ze śmiechu
  • Odpowiedz
@domek_drewniany: @PZt37: Co do tego osobnika to ja jestem we wszytko w stanie uwierzyć. On swojego czasu zanim społeczność nie nauczyła się go ignorować to codziennie przebijał granice absurdu. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, chyba że pójście do pracy i zacząć funkcjonować jak normalny człowiek.
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: dokładnie. Polecam kanał JCS - Criminal Psychology. Był tam film o Chris'ie Watts'ie, który podczas przesłuchania wzbudził podejrzenie przesłuchujących poprzez opowiadanie takich samych głupot jak Rafał K. Zamiast być załamany i opowiadać że muszą znaleźć jego rodzinę, itp. to zaczynał opowiadać historię, gdzie był, że on nie mógł ich zabić bo to by było niemoralne. Wszystko idealnie wpasowuje się w zachowanie zielonego
  • Odpowiedz
Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, chyba że pójście do pracy i zacząć funkcjonować jak normalny człowiek.


@Midnight_Animal: o to to, to jest jedyna rzecz związana z rafauem, w którą bym nie uwierzył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zamiast być załamany i opowiadać że muszą znaleźć jego rodzinę, itp. to zaczynał opowiadać historię, gdzie był, że on nie mógł ich zabić bo to by było niemoralne. Wszystko
  • Odpowiedz
@DoktorWojna: niby tak ale trafiają tu martwi, A na onkologii gdy widzisz że ktoś wchodzi na oddzial to jest dosć duża szansa że już z niego nie wyjdzie. Choć może to jest rekompensowane przez to że wielu ludzi zdrowieje
  • Odpowiedz