Wpis z mikrobloga

Co mysliscie o modach w map device? Dla mnie spoko, aczkolwiek heist za 6c? Za 6c to mozna kupic compass z 4 uzyciami, expedition za 12c? Tyle kosztuja dwa rusted skaraby, to samo tyczy sie blighta.. Albo odwalili manianke z tymi modami, albo beda to zreworkowane mechaniki ligowe, o ktorych wspominali, lub ponerfia drop skarabow albo szanse na rollniecie tego na voidstonach, bo jesli nie to polowa tych modow bedzie bezuzyteczna i nikt tego nigdy nie odpali z map device. Szkoda, ze nie dali Ultimatum, nawet Scourge.
#pathofexile
  • 29
@imixiu: heist ostatnio byl bodajze w lidze Ultimatum i wtedy dawal on 2 smuggler caches. No i jednak pamietaj, ze nie kazdemu chce sie #!$%@? z trade albo gra ssf ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla mnie mody to troche kicha.. Legion na plus, bo moze emblemy beda tansze. Legion z sextanta, map device i scarab i cisniem
@Noggenfogger: SSF ok, rozumiem, #!$%@? z trade? Serio? To kupujesz compass na 16 uzyc za 45c i elo. Jesli rzeczywiscie mial 2 uzycia to inna sprawa, ja nie przypominam sobie. Ale moze zreworkowali akurat heista, kto wie. Ktores mechaniki zostaly zreworkowane i juz dzis sie dowiemy. Ja odliczam godziny
@imixiu: No nie orientuje sie jak wygladala sytuacja z sextantami 16x typu heist. Bo jak np skupowalem Harvest 16x po 1ex to bylo ich baaardzo malo. Ale no jednak jest rzadszy i bardziej po͡żądany, wiec i skupowany.
Nie no Heist to watpliwe, ze przeszedl jakis rework, bo jest spory procent masochistow co lubia jaki jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale no dzis sie przekonamy mam
@Noggenfogger: Harvest to juz od dawna wiadomo, ze bedzie zreworkowany, ale poza tym pisali, ze rework dotknie innych mechanik ligowych i jestem ciekaw jakie. Licze tez na jakies zmiany w drzewku atlasu.
Harvest to juz od dawna wiadomo, ze bedzie zreworkowany


@imixiu: doslownie nigdzie nie ma o tym mowy, jedyna uwage przykulo info o tym ze 3rd party discord channels "nie beda az tak potrzebne" jak to ggg ujelo, reszta to domysly i spekulacje
@Zerp: Nie no, wszedzie wszem i wobec, nawet Chris mowil w ktoryms podcascie w srodku ligii, ze te zmiany w harvescie beda i beda one dotyczyly glownie zmian takich, zeby ludzie nie byli tak zdani abrdzo na tft. Nawet przy zapowiedzi 3.18 Chris wspominal, ze zmiany w harvescie nadejda. Pewnie dojdzie do itemizacni craftow i tyle. A nawet taka zmiana to rework.
@imixiu: Nic nie było o zreworkowaniu harvesta jako mechaniki, albo jego dropow. Mowa była jedynie o możliwości bezpieczniejszego tradeowania craftow żeby ukrócić zjebow z tft
Nic nie było o zreworkowaniu harvesta jako mechaniki, albo jego dropow. Mowa była jedynie o możliwości bezpieczniejszego tradeowania craftow żeby ukrócić zjebow z tft


@Tang0: dokladnie tego jestem pewnien, imo niektorzy moga byc rozczarowaniu po dzisiejszym wieczorze xD, a moze to ja bede bardzo miło zaskoczony?
@Zerp: Już same reworki unique itemow dają sporo nowych możliwości budowania, ja liczę tylko na ciekawa mechanikę ligowa a reworki pozostałych lig to tylko dodatki. Ludzie sobie obiecują bardzo dużo a zapominają, że w 3-4 miesiące aż tak dużo contentu się nie wyprodukuje, zbalansuje i przetestuje
@Tang0: ja wole byc przygotowany na flop, a potem moze byc mile zaskoczonym, te uniq co pokazali ok fajnie ale nie jest to nic game breaking jak narazie