Wpis z mikrobloga

Ale mnie nosi jak czytam o zatruciu Odry. Jeden wyrzuca śmieci do lasu, drugi spuszcza chemię do rzeki, a trzeci pali plastikiem w zimę.
Co to za kraj ja się pytam?!!! Jeszcze skończy się na śmiesznym mandacie 500 zł.
Przecież to jest katastrofa, aż się odechciewa w tym kraju żyć. Wez tu mieszkaj, plac podatki, a może jeszcze śmiej mieć dzieci i skaz je na życie w tym syfie.
Rzadko mnie tak ponosi, ale teraz pala się przegła!

#polska #ekologia #odra
  • 15
Przecież to jest katastrofa, aż się odechciewa w tym kraju żyć.


@SiergiejLapczydow: Tacy zawsze będą- jak nie janusz z szambem bez dna, to korporacja.

Mi odechciewa się w tym kraju żyć, jak sobie pomyślę że za pracę państwo #!$%@? ci w różnych podatkach i opłatach połowę, żeby dać jakiejś patologii, która powinna być sterylizowana i co najwyżej mieszkać w kartonie, a robi się z nich sól ziemi.
a trzeci pali plastikiem w zimę.


@SiergiejLapczydow: eh, zeby #!$%@? tylko w zime, żeby tylko. Środek lata i te #!$%@? grzeją wodę w południe, tak że nawet na ogród nie wyjdziesz. W środku dnia w #!$%@? lato.
Jak kiedyś pytałem co w takim przypadku można zrobić, gdzie to zgłosić, napisałem że będe dzwonił na policje to mi ktoś odpowiedział, żebym drugi raz nie musiał dzwonić ( ͡° ͜ʖ ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SiergiejLapczydow: nie histeryzuj, mamy swoje problemy które trzeba palić gorącym żelazem, ale Polska nie jest jakoś strasznie zanieczyszczonym krajem; przejedź się po południu Włoch, najlepiej po zmroku gdzieś poza miastem, zobaczysz jak tam się rozwiązuje problem śmieci, to nabierzesz dystansu