Wpis z mikrobloga

Dlaczego tu jestem? Już tłumaczę. Właściwie powinnam zacząć od kilku pewnych nieporozumień, które wyszły. Malik nie jest żadnym seksista, to po prostu element jego kultury, którego nie zrozumiałam. Pięknej muzułmańskiej kultury, która wyraża trochę inaczej szacunek do kobiet niż zaściankowa Polska. Chciałabym także podkreślić, że znalazłam się tu dlatego, żeby reprezentować oraz propagowac idee praw kobiet, którym jestem wierna. Ponadto przeznaczyłam to znaczy przeznaczę 40 tys. zł na cele charytatywne z mojej gaży. Skąd ten pomysł? Na ten pomysł nakierował mnie Sylwester Wardęga, który cały swój dochód z ppv przeznaczył to znaczy przeznaczy na karmę dla bezdomnych psów i kotów że schronisk. Tyle ode mnie.
#famemma
Pobierz
źródło: comment_1660143730QBJwLwZVGGhkO1AOEVjjqm.jpg
  • 7
sprowadzając nas do krzyczących półmyślących istot które gówno wiedzą i jedyne co jest pewne to to że facet = zło


@ezezez: bo taki jest plan ludzi, którzy to wszystko sponsorują. Podobnie z lgbt. Ktoś to wszystko finansuje i nie robi tego dla dobra tych ludzi tylko dla swojego dobra.
@ezezez: bo większość ludzi nie grzeszy inteligencja i łatwo ich ogłupić czy zmanipulować. A każdy patrzy na głośną grupę bo tak to wygląda w życiu. Jak będziesz szedł parkiem i będziesz mijał 10 grup młodzieży, z czego 9 będzie grzecznie sobie gadać a 1 będzie drzeć mordy, pic browary i robić syf to zapamiętasz tylko ich, ba będziesz potem mówił jaka to ta dzisiejsza młodzież niewychowana, za moich czasów tak nie