Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W skrócie - czy bylibyście dalej z dziewczyną (oboje lvl 25) w związku jeśli okazuje się, że jest idealną dziewczyną na żonę, bardzo troskliwą, czułą, oferującą wsparcie na każdej płaszczyźnie, coś jak super zajebisty przyjaciel - jednak - jej wystarczy seks z raz w miesiącu czy 2 od kiedy minęły motylki z 4-5 lat temu?

Coraz więcej osób bierze śluby, a przynajmniej się zaręcza w tym wieku. A ja jestem rozdarty, bo gadaliśmy o tym wielokrotnie, nic niby na to nie wpływa jeśli chodzi o wygląd czy inne rzeczy. Jest to po prostu różnica temperamentów, seks nawet jeśli zrobię romantyczne wyjście jest taki, że ja sam bardziej muszę się dobierać do partnerki niż na odwrót. A mając 17-18 lat mam porównanie, że inne dziewczyny chciały po prostu mnie rżnąć, a tu zawsze ja muszę "wszystko robić". Ostatnio coś powiedziała, że chciałaby by być traktowana na poważnie itp. (więc pewnie chodzi o pierścionek, 1 taka sugestia w życiu).
Wiem, że nie spieszy mi się z żadnymi zareczynami mając taki problem, ale nie wiem czy to ma wszystko sens. Ciężko stracić taką osobę, z drugiej strony ciężko nie być zadowolonym? seksualnie.

#zwiazki #slub #zareczyny #rozowepaski #rozowypasek #niebieskipasek #seks

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f22578a4dc98cbbd41f9f5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 27
@AnonimoweMirkoWyznania: należymy do gromady ssaków. Samiec ma bardziej liberalne podejście do seksu z powodu faktu, że produkuje plemniki w sposób ciągły, przez co ma większy popęd - teoretycznie może zapłodnić dużą ilość samic w krótkim czasie, podczas kiedy dla samicy ryzyko jest większe, ponieważ ewentualna ciąża jest możliwa raz na rok. Niby nie ma to znaczenia w czasach powszechności antykoncepcji oraz monogamii, ale ewolucja o tym nie wie, i wykształciła takie
@AnonimoweMirkoWyznania:

Jeśli dla ciebie wszystkie jej zalety są gówno warte bo dostajesz za rzadko dupę, to proszę bardzo, kopnij ją w zad i znajdź sobie typiarę która będzie cię rżnęła 3 razy dziennie ale przy okazji będzie fałszywa, roszczeniowa, toksyczna a w razie wpadki zabierze ci dziecko i połowę majątku. Ale myślę, że dla seksu 5 w tygodniu będzie warto ;*
to niech facet sobie przekalkuluje czy woli dobry seks ze zwykłą tępą coorvą czy rzadko seks z kimś na kim może polegać


@AlienFromWenus: Op właśnie to robi, a przynajmniej jego wpis o tym świadczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kurde anon, uderzyła Cię smutna rzeczywistość.
większości kobiet spada libido po okresie motylkowania.
czasem jeszcze można to naprawić jakimiś nowymi propozycjami, pozycjami, zabawami łóżkowymi, jakieś dłuższe gry wstępne, udawanie niedostępnego z jednoczesnym kuszeniem, gra w ciepło-zimno (gdzie robicie sobie coś i jak komuś się to podoba to mówi 'cieplo' - fajna sprawa na wstydliwych partnerów którzy boją się mówić wprost co im się podoba). czasem to wystraczy.
niekiedy spadek libido prawie do
@AlienFromWenus: Ale masz spaczone myślenie. Rozróżniasz seks raz na miesiąc gdzie to autor wpisu wszystko musi inicjować a seksem 2-3 razy w tygodniu przy równomiernym zaangażowaniu i pożądaniu obu stron? Jeśli nie to nieźle masz poprzestawiane.
Gadasz jak moja była, która na to, że powiedziałem jej że seks raz na miesiąc to dla mnie za mało, odpowiedziała żebym sobie znalazł taką dziwkę co będzie mi dawać częściej xD po kiego dajesz
Jeśli dla ciebie wszystkie jej zalety są gówno warte bo dostajesz za rzadko dupę, to proszę bardzo, kopnij ją w zad i znajdź sobie typiarę która będzie cię rżnęła 3 razy dziennie ale przy okazji będzie fałszywa, roszczeniowa, toksyczna a w razie wpadki zabierze ci dziecko i połowę majątku. Ale myślę, że dla seksu 5 w tygodniu będzie warto ;*


@AlienFromWenus: Jak ty się zesrasz dziewczyno, to jest jakaś poezja. Prawdziwa
OP: @hekktik: tak, ta sytuacja trwa od jakichś 3 lat może ponad 2, rozmów było wiele, było tylko chwilę lepiej, aż się podałem i zająłem sobą - ale jednak ciągle mi to przeszkadza. Stąd stoję między młotem, a kowadłem. Mogę porzucić to co jest i przez pryzmat braku problemu z kobietami znaleźć w przyszłości może coś równie wartościowego jako relacja

@Gorkel: @AlienFromWenus: @Howard_Roark: tu też chyba chodzi
Jeśli dla ciebie wszystkie jej zalety są gówno warte bo dostajesz za rzadko dupę, to proszę bardzo, kopnij ją w zad i znajdź sobie typiarę która będzie cię rżnęła 3 razy dziennie ale przy okazji będzie fałszywa, roszczeniowa, toksyczna a w razie wpadki zabierze ci dziecko i połowę majątku. Ale myślę, że dla seksu 5 w tygodniu będzie warto ;*


@AlienFromWenus: tylko ameba intelektualna mogla cos takiego napisac, oczywiscie w umysle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@hekktik:


Po prostu obserwuję w jakich laskach gustują faceci ( ͡° ͜ʖ ͡°) dość często pojawia się kompletna idiotka ale przynajmniej dobra w łóżku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AlienFromWenus: oczywiście wymówki zawsze żywe. Rozumiem że mamy dwie opcje, idiotki które chcą uprawiać seks i idealne życiowe partnerki które nie muszą?

Jak jakaś kobieta uważa że ze zdrowym facetem zbuduje szczęśliwy związek bez
@AnonimoweMirkoWyznania bardzo stanowcze wyrażenie potrzeb, ostrzeżenie, że odejdziesz, terapia par. Na dłuższą metę zdecydowanie nie dasz rady, nie przeskoczysz tego, będziesz wiecznie sfrustrowany, niepewny.

A debilne komentarze piszące o dziejach i seksie 5 razy w tygodniu przemilcze, to co już inni powiedzieli, jest jeszcze coś pomiędzy, współczuję takiego podejścia do życia.