Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem LG C1 do filmów i ps5, to wciąż dobry wybór? Początkowo myślałem o czymś poniżej 4k, warto tutaj dołożyć? WebOS jest w miarę przyszłościowy? Słyszałem opinie, że pod tym względem android tv jest lepsze. Rozmiarowo myślę nad 48" lub 55".

#ps5 #tv
  • 17
  • Odpowiedz
@poloq: WebOS Przyszłościowy? W jakim sensie przyszłościowy? Masz apki najpopularniejszych platform etc. Czego potrzeba więcej w WebOS? Liczy się obraz, a nie WebOS czy Android, gdzie OLED obecnie wszędzie dominuje jeżeli chodzi o jakość obrazu.
  • Odpowiedz
@poloq: używam CX55 od półtora roku i chyba już nie wrócę do innych TV - OLED #!$%@? system, testowane na Series X, PS5, platformy strimingowe, Jutuby, Netfliksy - obraz żyleta, dźwięk żyleta - nie bój się wypalania , TV chodzi dużo przez te 1,5 roku, zero oznak :)
  • Odpowiedz
@poloq: może i wszyscy wyżej chwalą oleda ale za to ja też :D kosmiczny obraz, webos daje radę (appki wszystkie najwazniejsze są i śmiga płynnie). No i zasada: jak wydaje Ci się że 55 jest ok to weź 65
  • Odpowiedz
@seta1991: Czyli głośniki raczej średnie? Dzięki za info, wezmę pod uwagę

@ReevoX: Trochę miałem na myśli to o czym wspomniał @Zeronader: lub np możliwość wygaszenia wsparcia dla apek jakichś streamingów, wydaje mi się, że Android TV własnie jest trochę pewniejszy

@M4ci3jS: @Tymariel: CX to poprzednik C1, tak? Sprawdzę sobie, moze trochę oszczędzę biorąc jego, a na przykład dodam soundbara :D

@MaksymMaksymowicz: @utede: Taa tylko mam
  • Odpowiedz
@MaksymMaksymowicz: moze przejdę się do jakiegoś marketu faktycznie zobaczyć, wiesz do tej pory używałem 27" moniotra :D Od niedawna 34" ultrawide, stąd nawet to 48 już byłoby dużym przeskokiem
  • Odpowiedz
@poloq: tak, CX był wcześniej - nie wiem w jakich cenach chodzą aktualnie, ja za swojego dałem w grudniu 2020 około 5k - ale bierz śmiało C1, bo nie wiem czy znajdziesz CX w takiej cenie :)

co do cali bo też tutaj rozmowa widzę - oglądam z 2,5 metra i też mam wrażenie że 65 byłby spoko i nie byłby za duży, 55 to takie minimum, no ale wiadomo, cena
  • Odpowiedz
2.5-3m około


@poloq: ja mam niecałe 2 metry i 55 jest na luzie.Brałbym 65 gdyby nie fakt że czasem oglądam mecze i bez full HD już wygląda średnio.
Bierz 65 jak jest w budżecie Twoim
  • Odpowiedz