Wpis z mikrobloga

@Dzienpachniejakpoczatek: Ja nie pamiętam w sumie kiedy wysiewałem, dlatego tak spamuje żeby mieć wszystko na wykopie i moc szybko znaleźć bo z pamięcią słabo :D Ale octopus to jednak faktycznie bardzo dobra odmiana, mam jeszcze mikora ale dużo słabiej mu idzie. No i z wyglądu tez tak średnio, ni to kiszeniak ni to sałatkowy. Wysiałem z sentymentu. Po prawej mikor
Niewiemja - @Dzienpachniejakpoczatek: Ja nie pamiętam w sumie kiedy wysiewałem, dlate...

źródło: comment_1660079632lIJ26yoB7aVgJ55SZJkF7X.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dzienpachniejakpoczatek: Szklarniowego mam saladina, ostatnio nawet zaczął wydawać jakieś ogórki chociaż wygląda jakby miał wyzionąć ducha na dniach. Nie wysiewam szklarniowych od kiedy odkryłem suyo longa bo rośnie tak jak szklarniowe tyle ze w gruncie :D Teraz juz go nie ma ale jakieś tam zastępstwo ma, zobaczymy czy tak samo dobre
  • Odpowiedz
@thevion: Z konserwowanymi jest tak samo, w sumie z każdymi przetworami. Kapsaicyna po prostu z czasem dostaje sie z zalewa do wnętrza innych warzyw i osiada na ściankach. Tylko nie wrzucaj w całości, musi być chociażby nacięta papryka żeby kapsaicyna mogla sie swobodnie uwalniać do zalewy
  • Odpowiedz