Wpis z mikrobloga

Cześć, ostatnie próby zakupy na PGG są dla mnie totalnymi porażkami, szczególnie dzisiaj gdzie nie byłem nawet w stanie zalogować się na swoje 4 konta od 15:40. Proszę o wskazówkę gdzie mogę popełniać błąd.

Używam osobnych profili Chrome + prywatne dc proxy. Udało mi się zakupić na początku lipca 1,5 tony karlika i od tego momentu same niepowodzenia. Dziś próbowałem startować tylko z jednej karty, lecz totalnie nie mogłem się zalogować. Następnie zacząłem próbować duplikować (do 3 kart) sam proces loginu i potwierdzałem formularze, lecz bez powodzenia. Odnośnie samego odświeżenia próbuję ctrl+r oraz ctrl+shift+r ,lecz nie widzę dużej różnicy.

#pgg
  • 6
@absoladoo: 15:40 to błąd? Za wcześnie czy za późno?() Wczoraj wróciłem do polowań po małej przerwie i ta sesja to była sraka totalna, delikatnie mówiąc. Jeszcze z miesiąc temu na chillu wchodziłem sobie 15:30 albo właśnie 15:40 i grzecznie czekałem na dostępność wungla (inna sprawa czy ma to jakiś sens przy startowaniu z pustym koszykiem, ale to już chyba taki nawyk¯_(ツ)_/¯), ale wczoraj ruszyłem nawet trochę wcześniej