Wpis z mikrobloga

wsteczna kompatybilność i game pass ultimate z masą gier, a z drugiej strony znajomki maja ps5 No i te exclusivy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MacintoshTheRebel: Na PS masz ps plus. Ostatnio kupiłem właśnie ps5, wcześniej miałem xss, kupiłem ps plus extra za 400zl na rok i imo więcej ciekawych gier do ogrania niż w gamepass. Ogólnie fajnych gier tyle, ze długo zajmie ogranie tego wszystkiego. I gry
@MacintoshTheRebel jako posiadacz obu konsol (xsx na premierę i PS5 od miesiąca) to:
Jak miqlws PS4 to bralbym Xboxa, bo jednak gier na tą generację kompletnie nie ma z większych tytułów tylko horizon.
Jednak jeśli nie miałeś PS4 to bierz PS5, czeka cię dużo fajnych gierek w przystępnej cenie 400zl za rok w abonamencie ps plus extra. Sam jednak jakbym miał wybrać jedną konsole tylko dla siebie bralbym Xboxa:
-nie ma blokad
@radlin99: @liter_wody:
No ja stary xboxiarz. Zaczynałem od 360tki, potem grałem na ps4 długo. 2 razy miałem ps4 i 2 razy po jakimś czasie sprzedawałem. Ps5 jest zachęcający w #!$%@?, ale łącznie dopłacić 700 złotych w stosunku do używki xboxia to serio się robi dużo a w digital nie ma co tego brać, bo będę tylko stratny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MacintoshTheRebel: jak masz w miare pc to bierz ps5. wszystko z exa leci na pc praktycznie od razu, sony jak cos wypusci po 2-3 latach to dobrze (a i to nie wszystko). w zalew gowna z abonamentow i tak nie bedziesz gral (sprawdzone) chyba ze nie masz innych zajec w zyciu xd