Wpis z mikrobloga

pracuje, auto jedzie, pilnuje pasa, pilnuje dystansu do innego pojazdu. Mam jechac 400km i patrzec przed siebie bezproduktywnie przez 3,5 godziny i wysiasc #!$%@? ? Wole jechac 5 godzin i #!$%@? cala dniowke z biura


@mamswojewady: to wybieraj krajówki zamiast dróg z wyższymi ograniczeniami prędkości.
  • Odpowiedz
zmuszasz do wyprzadzenia z różnica 2 km na godzinę


@tomekk125: jeździłem kiedyś z CB-radiem i wiem, że największym wrogiem kierowcy TIRa jest inny kierowca TIRa,
na osobówkę oni rzucą uwrwą i po temacie, ale jeżeli "podpadnie" im inny kierowca TIRa to jeszcze przez 20 km rzucają urwami między sobą,
właśnie oni sami między sobą się wyprzedzają z tymi 2 km/h, każdy ma ten swój tempomat zapięty przy innym ułamku prędkości i
  • Odpowiedz
@tomekk125: czyli jestes czlowiekiem ktory powinien posiadac jakies doswiadczenie zyciowe ale jakims cudem go nie masz (ʘʘ) . 30 lat z papierem i nadal jak idiota glowa w mur bo na tempomacie 90 ? :) Zaraz cie #!$%@? szczeli na raka jelita i zostanie po tobie marmurowa tabliczka - o ile masz kogos kto ją zleci do wygrawerowania. To naprawde jest warte tego srania sie za kierownica
  • Odpowiedz
@mamswojewady: od 15 nie jeżdzę -zmieniłem branżę ale wiem jak to jest
naprawdę nie ograniasz rzeczywistości= to ruski mir cie zatłucze
z naszej perspektywy to dzikusy
lepiej ich nie prowokuj oni jeżdzą po 6 miesiące bez pałzy a to się to już się mocno w głowie przewraca
jedź 90 w peletonie w sumie mam #!$%@? na ciebie tylko ci tłumaczę rzeczywistość
  • Odpowiedz
od 15 nie jeżdzę -zmieniłem branżę ale wiem jak to jest

lepiej ich nie prowokuj oni jeżdzą po 6 miesiące bez pałzy a to się to już się mocno w głowie przewraca


@tomekk125: Koluniu, przez te kilkanaście lat trochę się w transporcie zmieniło i nikt nie jeździ tak jak ty kiedyś
  • Odpowiedz
Co robie nie tak ? Nie wolno mi tak jechac ?


@mamswojewady: Oczywiscie, ze wolno. Tylko kierowca takiego tira zawsze ma zalaczony tempomat na ograniczniku, wiec prawdopodobnie nie jechales ze stala predkoscia. Jesli tak bylo, to postaw sie w miejscu takiego typa, ktory juz zabiera sie do wyprzedzania/zmienia pas a kierowca osobowki zaczyna przyspieszac, ja widze cos takiego w uk na drogach bardzo czesto (jezdze duzo). Moze cos podobnego zrobiles. Taki
  • Odpowiedz
@mamswojewady: bo pewnie jedziesz plus minus te 88, czyli realne 84, zawsze, ale to zawsze taki karawaniarz się trafi, to #!$%@? debil będzie przyspieszał i zwalniał jak głupi bot, akurat podczas wyprzedzania go zestawem i się nie domyśli, że jest ogranicznik i zrówna się prędkością akurat jak będę na jego wysokości i nie pozwoli wyprzedzic. I to jest fakt dla takich karawaniarzy jak ty, bo inni jadący wolniej od ciężarówek to
  • Odpowiedz

@SpalaczBenzyny: nie "zakazane", lecz tiry jadąc w kolumnie, szczególnie kiedyś, zachowywały bezpieczna odległość między sobą. Jeśli jakiś kozak wpierniczy się w środek takiej kolumny, to jadący za nim albo musi przyhamować, albo jechać mu na zderzaku, co przy prędkości 90 km/h i wadze 40 ton jest niebezpieczne.
  • Odpowiedz
@mamswojewady: bo ciężarówki jeżdżą 89km/h standardowo, według przepisów jest 80 ale tak się przyjęło że 89 i policja czy itd się tego nie czepia nie tylko w Polsce, w Niemczech też
  • Odpowiedz
@Przypadkowy: wtedy z dyskusji wynikało, że jeden kierowca tira wyprzedzał innych tylko po to aby być bliżej w kolejce na granicy,
to były okolice Rzeszowa (oni jechali dalej, jak już odbijałem na północ do Lublina) więc jeszcze nie było takiego konwoju z niewielkimi odległościami, tam jeszcze jest 100 km do granicy po autostradzie
  • Odpowiedz