Wpis z mikrobloga

#suchar #heheszki #smiesznecytaty #komentarzdnia

Cześć KREDYCIARZE, królowie życia z mini-ratką, hehehe:)) Niedługo wchodzi w życie program CDM (Chomąto Dla Młodych). To taka kontynuacja w nieco zmodyfikowanej formie programu RzKuN (Rodzina z Kulą u Nogi), który się już skończył. Swoją drogą niesamowite jest że wy tak ciągle dyskutujecie o tym który kredyt lepszy i dlaczego, kto płaci mniejszą mini ratkę itd na forach i na grillach popijając karkówkę zimnym Lechem. To tak jakby kilka koni pociągowych się spotkało i zaczęły żywiołową dyskusję na tematswoich chomąt - które wygodniejsze, które ładniejsze, na które trzeba mieć większą "Zdolność Chomątową" itd. W przypadku co niektórych z was te dyskusje nie są już nawet dyskusjami koni o chomątach, przypominają raczej spór dwóch kamikadze o to kto ma lepszy fotel w samolocie. Wesołego Miecugowa wieczorkiem, królowie życia:)

Zanm jednego chomaciarza frankowca ,bardzo cool i glamur ktory wziol kreche na ponad 100%wartosci syfistego mieszkanka na osiedlu pelnym lemingow ,sloikow i hipoteciarzy ,budowanego na zasadzie "jak najszybciej i najtaniej" ktory kupil 5 lat temu swoja klitke. Oj jaki on byl wtedy mady ,tlumaczyl mnie glupiemu ,ze bez sensu robie kupujac dom za gotowke ,bo frank bedzie sie zawsze oslabial ,a nieruchmosci beda bez konca drozec.Minelo 5 lat , ja mam dom dwurodzinny ktorego zrobienie kosztowalo mnie mniej wiecej tyle ,co jego splaty rat przez ten czas (a zostalo mu jeszcze 20 lat),a jego chomonto zaczyna coraz bardziej uwierac ,szcegolnie odkad jego zona starila prace ,a on pomimo,iz pracuje na dwa etaty ma niewyrobke finasowa.Do tego tez wszyskie modne wsrod burakow wykonczenia wnetrz jak okna z swiecacymi sie jak pewna czesc ciala psa pieknymi szprosami ,wszechobecna wenge ,suficiki z plyt k-g , diody i ledy w ilosciach wiekszych niz na choince sa dzis obciachowe na maxa ,a tu nie ma kasy ,aby cos zmienic ,bo trzeba a z chomatem zasuwac .Coraz mniej wiec chetnych na chomato i piekne czasy gdy chomaciarze przy piwku i grilu prowadzili dyskusje o przewagach jednego chomata nad drugim odeszly w niepamiec ,gdyz nie maja juz na nie czasu ,bo chomato czeka .Teraz posiadnie chomata swiadczy o nieudacznictwie zyciowym ,a ich cud,miod i orzeszki laskowe "apartamentyy" kryte styropinaem kory juz zjadaja myszy i kuny zaczyna byc tez pomalu obciachwy

Witamy w Tusko landzie!!, gdzie zarobki jak ze wschodu, ceny jak z zachodu - tylko u nas zaznasz wyjątkowej biedy + VAT, moc atrakcji zapewni ci kolejka do lekarza specjalisty, a niezapomnianych wrażeń dostarczy podróż najwolniejszą koleją w Europie! Wciąż mało..? A zatem zapoznaj się z wyjątkową ofertą dla koneserów naprawdę silnych wrażeń! Zasmakuj przygody i przetrwaj miesiąc za 600 zł, omijając fotoradary, banki i komorników! zdobywaj umiejętności oszukiwania urzędów pokonując sprytem i zręcznością blisko 500 tyś. pracujących w nich urzędników! Poznaj urok szarej strefy i korupcji! Tylko u nas, tylko w Tusko landzie! ZAPRASZAMY!!
Pobierz merti - #suchar #heheszki #smiesznecytaty #komentarzdnia



Cześć KREDYCIARZE, królow...
źródło: comment_sMG4tAa3hup6ozGNaG1oOoIdpixzx0gY.jpg
  • 2
@merti: Boże aż się serce łamie jak się słyszy tą niestety najprawdziwszą prawdę...............

Jedym z ostatnich zdań jakie wypowiedział nieżyjący już AKowiec z mojej rodziny - "nie o taką Polskę walczyliśmy..."

My z mężem parę lat temu też "już prawie" wzięliśmy na siebie dosyć spory kredyt, tylko po to, żeby nie mieszkać z rodzicami tylko "jakoś" i na swoim... W ostatniej chwili praktycznie otrzeźwieliśmy i wyjechaliśmy za granicę.

Niestety muszę stwierdzić,