Wpis z mikrobloga

Jak przywrócić w sobie chęci do grania? Czy to jeszcze wróci? Tytuły w które kiedyś ogrywalbym nocami dzisiaj nudzą mnie po godzinie. Konsoli nie odpalałem z pol roku bo jakieś stypiarskie te gry się zrobiły
#gry #ps5 #ps4 #xbox #konsole
  • 16
  • Odpowiedz
@PancakeV: Godzina, max dwie to dla mnie też optymalny czas grania ale nie przeszkadza mi to. Przynajmniej mam gry na dłużej ;) Może teraz masz ciekawsze rzeczy do roboty niż kiedyś. Albo chociaż bardziej produktywne?
  • Odpowiedz
@PancakeV a myślałeś może nad jakimś gatunkiem,który Ci wcześniej nie pasował? Ja na przykład zakochałem się w yakuzie, pomimo tego że nigdy nie lubiłem japońszczyzny, ja wiem ze nadal yakuza ma tylko udziwnienia japońskie, ale nadal to japoński tytuł
  • Odpowiedz
@PancakeV: Zrób sobie przerwę od grania. Może wypalenie growe wstąpiło... Ja nigdy nie gram na siłę, bo to ma być rozrywka, a nie obowiązek. Dlatego nie rozumiem ludzi, którzy męczą się, żeby zdobyć platynę w jakieś grze.
  • Odpowiedz
@PancakeV: jak gierka Ci się nie podoba, to po prostu odinstaluj/zwróc/nie graj na siłę. Ja próbowałem się zmuszać do większości nowych produkcji i obrzydziłem sobie granie. Ostatnio wracam po prostu do tytułów które nigdy mi się nie znudzą.
  • Odpowiedz