Wpis z mikrobloga

Trzech kierowców znalazło prawo jazdy w top czipsach i przez to będę się bujał po serwisach :/


Nie muszę mówić, że nikt się nie zatrzymał żeby sprawdzić czy wszystko jest okej.

W czwartek złożenie zeznań na policji, nie odpuszczę tym dzbanom wyskakującym na czołówkę przez podwójną ciągłą.


#gdansk #trojmiasto #wypadek #polskiedrogi
Doleginho - Trzech kierowców znalazło prawo jazdy w top czipsach i przez to będę się ...
  • 82
  • Odpowiedz
@manjan: Ja już dużo wcześniej puściłem gaz, bo widziałem że z naprzeciwka typ miał włączone światła awaryjne, ja sam nie hamowałem awaryjnie, w miarę gładkie było to zwolnienie, abs się nie odpalił ani nic, nie wiem co robiła kobieta w tym fordzie ale na pewno nie patrzyła na drogę
  • Odpowiedz
@Doleginho: wyprzedzacze zachowali się głupio, ale jakoś nie przypisywałbym im wielkiej winy za to zdarzenie. 50 innych rzeczy mogło się zdarzyć, śpiąca królewna za tobą po prostu zaspała( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pilot1123: a ja bym ich nie bronił, rozumiem jakbym wyjechał zza jakiejś przeszkody obniżającej widoczność i na wyłączonych światłach, ale bez jaj, wpieprzyli się pod prąd jak gdyby nigdy nic. Z resztą, oni go nie omijali, tylko normalnie wyprzedzali, bo on nie stał tylko cały czas jechał, może nie 50km/h ale te 20-30km/h.
  • Odpowiedz
@Doleginho: W sumie niezłe combo tam się w #!$%@?ło... cymbał na awaryjnych jadący z prędkością pieszego, dwóch cymbałów wyprzedzających na czołówkę mimo, że mają auto na przeciwnym pasie i totalny kretyn, który nawet nie bierze pod uwagę tego, że auto przed nim może zwalniać.
  • Odpowiedz
@Doleginho: to jest jedna z rzeczy których najbardziej obawiam się jak jadę z kimś, w sensie taka #!$%@? wyprzedzającą i jadąca na czolowke bo on musi tym swoim 1.1 koniecznie w tym momencie wyprzedzić bo inaczej umrze
@pilot1123: wyprzedzacze właśnie spowodowali to zdarzenie i powinni dostać prętem po nerkach. Babka z tyłu też powinna trzymać dystans i orientować się co się w ogóle dzieje na drodze. Ale jest spora szansa
  • Odpowiedz