Wpis z mikrobloga

większość idealistów klęka przed mocą wielkiego pieniądza XD


@pilot1123: ostatnio Maja narzekała na problem z wynajmem mieszkania. Może będzie teraz na wkład własny? ;)
  • Odpowiedz
@biesy: QUVA, gdy byłem w liceum to na MTV leciało celebrity deathmatch.
Naprawdę do głowy mi wtedy nie przyszło, że do czegoś takiego dojdzie w realu :|
  • Odpowiedz
@biesy: No tak, dobra, może i walczę na gali promowanej mordą największego seksisty w Polsce, którego sama wiele razy krytykowałam no ale przecież pozytywna energia sport to zdrowie a tak w ogóle to oddam połowę tego co mi zapłacą na fundację przeciw mizoginii więc uczynki sie wyzerują
  • Odpowiedz
@biesy: Ej ja jestem lewak, ale poważnie nie rozumiem, co jest złego, czy przeczącego lewicowym ideom, aby w czymś takim wystąpić. No chyba, że ktoś jest twardogłowym antykapitalistą, ale Staśko, z tego co wiem, nie jest. Wyjaśnisz?
  • Odpowiedz
Ej ja jestem lewak, ale poważnie nie rozumiem, co jest złego, czy przeczącego lewicowym ideom, aby w czymś takim wystąpić.


@aegispolis: ładnie to wyjaśnia weszło: https://weszlo.com/2022/08/03/malik-rzuca-hajs-wiec-stasko-wyrzuca-poglady-do-kosza-wierna-suka-swojego-pana/

To a propos hipokryzji samej Mai.

Co do występowania w "czymś takim" - jeżeli kreujesz się na feministkę, osobę zwalczajacą patologię i nadużycia, to nie występujesz w mizoginicznym show, w którym amatorki po GÓWNOTRENINGU okładają się nieporadnie pięściami po ryjach.

Bo chyba nie uważasz, że
  • Odpowiedz
a tak w ogóle to oddam połowę tego co mi zapłacą na fundację przeciw mizoginii więc uczynki sie wyzerują


@bejbzol: śmieszki heheszki, ale tak naprawdę nie wiadomo jaką gażę Staśko dostała. Nie wiadomo, czy te 40 k. to 1/10 czy 1/2 kwoty.

Z reguły nie zaglądam nikomu do portfela i jestem za wolnością: niech każdy robi co chce i gdzie chce. Ale w tym konkretnym przypadku, transparentność ma szczególne znaczenie.

Jeżeli
  • Odpowiedz
ładnie to wyjaśnia weszło:


@biesy: Nie no bez jaj, żebym miał sugerować się wyjaśnieniami kanału sportowego. Własnymi słowami nie powiesz?

Co do występowania w "czymś takim" - jeżeli kreujesz się na feministkę, osobę zwalczajacą patologię i nadużycia, to nie występujesz w mizoginicznym show,


Ale co jest w tym mizoginistycznego? Nikt ich do tego nie zmusza. Jeśli kobiety chcą, to mogą się okładać po mordach za hajs i nie ma w tym
  • Odpowiedz
@biesy: W pełni się zgadzam, znacznie lepiej byłoby gdyby Staśko podała, że oddaje np. 60% tego co dostanie. Swoja drogą - za Maję wysoka liga mogła zapłacić naprawdę dużo, biorąc pod uwagę popularność i kontrowersje z nią związane.
  • Odpowiedz
Nie no bez jaj, żebym miał sugerować się wyjaśnieniami kanału sportowego. Własnymi słowami nie powiesz?


@aegispolis: ale co ja mam ci mówić? Zgadzam się z tym, co jest tam napisane.

Ale co jest w tym mizoginistycznego? Nikt ich do tego nie zmusza. Jeśli kobiety chcą, to mogą się okładać po mordach za hajs i nie ma w tym nic złego, ani kłócącego się z feminizmem.


@aegispolis: Serio? XD błagam, stary,
  • Odpowiedz
@biesy: Maja walczy o prawa kobiet i ze złym patriarchatem wszędzie, nawet w oktagonie!!! A hejterzy dupa cicho xD

A już bardziej serio- ciekawe, że nie wpadła na to, że jej się oberwie także poza ringiem od swojego środowiska, zwłaszcza po niedawnym cancelu Kasi Babis która tylko wystąpiła w reklamie zalando xD
  • Odpowiedz
A już bardziej serio- ciekawe, że nie wpadła na to, że jej się oberwie także poza ringiem od swojego środowiska,


@Syriusz_krk: Oczywiście, że wiedziała że oberwie, ale widocznie w kalkulacji wyszło, że z działań społeczno-influenserskich na mieszkanie nie zarobi, a z walki w pato-mma już tak.
  • Odpowiedz
ale co ja mam ci mówić? Zgadzam się z tym, co jest tam napisane.


@biesy: No to powiedz mi, z czym się zgadzasz, zamiast odsyłać do sportowych mietków.

Serio? XD błagam, stary, bogaty typ rzuca hajs biedniejszym babkom, żeby zadowalały gawiedź i zarabiały na niego we freakfightach. NO #!$%@? FEMINIZM.


@biesy: Ty totalnie nie rozumiesz, o co chodzi w feminizmie z tego co widzę. Przecież to jest jej wybór, aby
  • Odpowiedz