Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co chwilę czytam, że chcesz lepszą pracę, zrób sobie kursy, poszerz kwalifikacje.

Czy macie jakieś protipy jak się za coś takiego zabrać? Jak połączyć pracę z takimi kursami, jak w ogóle ich szukać? Jak nie wydać fortuny na marne?

Mam już wyższe wykształcenie, ale nic z tego nie wynika, chciałbym się czegoś uczyć, ale co jak nie mam na siebie żadnego planu?

Czy komuś z was udało się coś takiego, że od zera poukładał sobie sytuację zawodową samemu?

W moim przypadku to Olsztyn, więc to też sytuacji nie ułatwia.

#pracbaza #praca #szkolenia #olsztyn #kursy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f13762cdd8d55ea6424cc0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania a jakie masz umiejętności lub predyspozycje? Spawacz, kierowca zawodowy, stolarz, mechanik, programista, płytkarz #pdk , elektryk etc. zawody potencjalnie perspektywiczne i dobrze płatne. O ile jesteś dobry w tym zawodzie, to na brak zleceń nie będziesz narzekać.Wszystkiego da się nauczyć, szwagier na urlopie tłukł kursy na spawacza ale doszedł do punktu gdzie z taśmy przeszedł na własną działalność i ma się dobrze
PotężnyKoczkodan:

Czy komuś z was udało się coś takiego, że od zera poukładał sobie sytuację zawodową samemu?


Tak, jak mialem 5 lat to tata - ktorego widzialem 20 razy w zyciu namowil mame i jej mame zeby sie zlozyc i kupic mi komputer.
Potem gachy matki czasem mi pomagaly robic reinstall windowsa zdalnie przez telefon.
Jak sie cos psulo to naprawialem sam (chcialem grac w starcrafta dalej).

w gimnazjum melanz, chlanie
@AnonimoweMirkoWyznania: Coś takiego jak JobCoaching jest. Odbyłem kilka takich spotkań i moja kariera dynamicznie się rozwinęła. Po pierwsze zacząłem robić to co lubię. Po drugie zarobki podskoczyły o minimum 300%.
Jak czujesz że się kisisz w pracy i życiu to może być sposób dla Ciebie. Jak coś mogę polecić osobę z które odbywałem spotkania (online).
Wiadomo. Trzeba zaangażowania, robienia notatek i uczciwego podejścia do sprawy. Ale to owocuje.