Wpis z mikrobloga

@klefonafide: Bez kitu go nie wazyles? Ciezko mi uwierzyc ze nie mial 12-15kg. Pelnoluskie sa ciezkie do ocenienia. Podobnie wygladajace z profilu jak pamietam to mialy 14kg. Raz mialem metrowke we Francji mial 17kg. W zeszlym roku na Ebro mialem takiego pod metr. Pomylka o 8kg. W wodzie byl max 15. Wazyl 23. Tylko to dzikusy rzeczne, zbite. Kup sobie jakis tani worek i wage. Mate tez. W tempie jakim
  • Odpowiedz
@cskparty: niestety nie ważyłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) sprzęt to Shimano Catana feeder ze szczytówką wklejoną na izolację xD DAM Quick Finessa, czyli mój drugi zestaw do metody. Na przynętę poszedł różowy Osmo Toxic. Branie było konkretne, pomimo wolnego biegu prawie wciągnął wędkę xD a jeszcze chwilę wcześniej myślałem, że dawno nie miałem odjazdu na tej wędce. Co do walki to czuć było, że ryba jest
  • Odpowiedz
@klefonafide: Dobry hardcore jestes. Ci powiem ze jak zaczynalem wedkarstwo po raz drugi, to byly moje najlepsze lata. Liny lowilem z gruntu spinningiem 2.1m. Szczupaki na spinning lowilem gruntowka. Co prawda dobry sprzet pomaga, ale sam ryby nie zlowi Ty masz pasje i maniak jestes. Jak bedziesz chcial kupic sobie wedke, to poszukaj brzanowych. (AVON) Masz czasami nawet trzy szczyty. Nie mowie o drgajacych. Jak lowisz na metode, mozesz ustawic
cskparty - @klefonafide: Dobry hardcore jestes. Ci powiem ze jak zaczynalem wedkarstw...

źródło: comment_1660084624CL0OBKyuHlfn4N8nvTGS0z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@cskparty: parę dni temu dorobiłem się matchówki, ale uzbrojonej do łowienia karpi z powierzchni na chleb xD egzotyczne połączenie, ale wydaje mi się, że delikatny kij da dużo frajdy z holu. Co do ustawienia wędek do góry, to mi to raczej pasuje, bo nie muszę nosić dodatkowych podpórek
  • Odpowiedz
@klefonafide: Sie moze zainteresuj metoda pellet waggler. 3 metry wedka do 20 gram. Intensyne lowienie. Na komercje masakra. Nie wiem co to matchowka do lowienia na chleb. Jak chodzilem na komercje zawsze bralem mielonke. Albo chleb. Zestaw z ciezarkiem lub metoda. Chleb tostowy dajesz na minute w mikrofali. Cztery krazki na wlosie. Nie bac sie malych hakow. Takie lowisko z karpiami 3-5kg haczyki 10-14. Ale dobrze dobrane. Do chleba dobry
cskparty - @klefonafide: Sie moze zainteresuj metoda pellet waggler. 3 metry wedka do...

źródło: comment_1660172938DHjAOw86BpsiBOehLbVzdc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@klefonafide: Co do wedek w gore. Karpie sa p------e. W UK sa tak przelowione (wypuszczone tysiac razy) ze staly sie ostrozne. No i przy walce to pomaga. Back leady.. Czy slack line Back lead to ciezarek ktory wisi na zylce kilka metrow od szczytowki by trzymac cala zylke na dnie. No a jak lowisz na bliskiej odleglosci, to wszystko na stale po karpiowemu, szczytowki w wodzie i zostawiasz luzna zylke
  • Odpowiedz
@cskparty: No ale wedkarstwo zyje swoim zyciem czasami. Na Ebro w upale szukamy sumow. Praca ciezka. Dni mijaja W koncu jeden dzien impreza. wedki z brzegu na karpia, na o-------l, niewiadomo po co. Rzucone byleby bylo. Ulany w trupa. Cos wygina. Sumik ponad 250cm. Tak to jest na rybach.
  • Odpowiedz