Wpis z mikrobloga

Wykopersi mam pytanie o zerwanie umowy o pracę z #korpo , może ktoś z was miał taki przypadek
Pracuję w korporacyjnym magazynie od 16 września 2019, po całej gamie umów zleceń i umów o pracę na czas określony, w końcu 1 stycznia otrzymałem umowę na czas nieokreślony.
Problem w tym, że mam już dość
W tym miesiącu, po niemalże 3 latach roboty, planuję złożyć wypowiedzenie i teraz moje pytanie dot okresu wypowiedzenia:
Czy, jeśli złożę wypowiedzenie 31 sierpnia, obowiązywać mnie będzie jeszcze okres wypowiedzenia w wymiarze 1 miesiąca ponieważ dopiero we wrześniu mijają 3 lata mojej pracy? Czy powinienem złożyć wypowiedzenie przed 16 sierpnia aby załapać się na takie warunki?
Jest to dla mnie bardzo ważne, firma ma na koniec lata i prawie całą jesień szczytowy sezon sprzedaży, i jeśli szef zwietrzy okazję to może mnie przyszpilić na 3 miesiące, ponieważ należę do małej grupy pracowników o dużym zakresie wiedzy o funkcjonowaniu tego konkretnego magazynu.

Z góry dziękuję za dobre rady
Polack_Wabbajack - Wykopersi mam pytanie o zerwanie umowy o pracę z #korpo , może kto...

źródło: comment_1659977609bfzqzRk1yH28kYRDqcnRB4.jpg

Pobierz
  • 4