Wpis z mikrobloga

@AlienFromWenus: Mogą, ale nie muszą. Swego czasu, tak na samym początku studiów miałem dość często hemoroidy i raz bolały, a raz nie. Pomogła zmiana diety (całkowita rezygnacja z fast foodow, słodyczy, napojów gazowanych oraz tłustych potraw) i robienie roztworu do wypicia ze świeżo mielonego siemienia lnianego, który piję codziennie. Do tego zacząłem chodzić na siłownię i chodzić wszędzie pieszo, zamiast przesiadywać głównie w domu. Od kilku lat mam spokój.
@AlienFromWenus:

możesz sobie zrobić np miesiąca przerwy bo hemoroidy powrócą?


Nie wiem, bo nigdy nie zrobiłem od kilku lat przerwy. Jedyny fast food jaki jem tak raz na miesiąc to pizza, ale prawda jest taka, że pizza jest na tyle zdrowa na ile zdrowe są składniki na niej, więc nie mam problemów jak jem pizze inną niż typowe polskie tłuste wymysły. Codziennie piję wieczorem świeżo mielone siemię lniane zalewane chłodną wodą
@Stark_Espada: P.S: Teraz testuję sobie odstawienie mięsa i przejście na dietę wegetariańską + ryby, ale to trwa dopiero 2 miesiące, więc nie wiem jakie będą wyniki. Ostatnio rozszerzona merfologia krwi tak z miesiąc temu wszyła bardzo dobrze, miałem tylko lekki niedobór witaminy D3, który suplementuję teraz tabletkami (podobno jest jej dużo w mięsie, ale też i jajkach, więc ewentualnie będę jadł więcej jaj).