Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 27
662 375 + 40 = 662 415

Powakacyjny powrót na rower. Przednie koło znowu się rozcentrowalo po 100km od centrowania i chyba muszę założyć dwie nowe szprychy. Nie wiem czy jestem taki gruby czy powietrze mi ucieka z tyłu. Nie mogę tego sprawdzić, bo pompka SKS to... No nawet nie wiem jak to określić, ale jestem zawiedziony. Jakość jest bardzo niska. Nie wiem dlaczego ludzie to polecają. Tym razem zepsuł się zacisk (utknął w pozycji zaciśniętej), więc nie mogę nałożyć go na zawór. Znowu reklamacja, tyle że nie mam dość dużego pudełka i szczerze to już mi się nie chce czekać poraz kolejny.

Możecie polecić jakąś pompkę na której można polegać? Najlepiej nie za miliony monet. Ewentualnie czy pompka od Xiaomi dobrze działa z zaworem Presta i przejściówką?

Mimo wszystko zapowiadają się dobre dni, bo jadę na Roztocze, więc w końcu będą górki ()

#rowerowyrownik #rower

Skrypt | Statystyki
  • 7
@Paczek_w_masle: ma sens takie ciągłe centrowanie? ja jakiś czas temu oddawałem tylne koło po pęknięciu dwóch szprych do majstra i mi powiedział, że on może to zrobić, ale nie daje gwarancji, że nie będę musiał co chwilę centrować i lepiej nowe koło kupić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@veracholera: dobre pytanie. Pierwszy raz to zrobiłem po przygodzie z krawężnikiem. Nie wiem czy zrobiłem to niedokładnie, czy może jednak się pogorszyło i dopiero zauważyłem. Spróbuję jeszcze raz, a potem się zobaczy.