Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,
Czy ktoś z Was otwierał albo wie jak otworzyć konto bankowe w Hiszpanii online, zarabiając w Polsce?
Czy jest w ogóle taka możliwość?

Bardzo mnie to ciekawi i chciałbym otworzyć myśląc przyszłościowo i móc kieedyś wziąć kredyt na ich stały procent w okolicy 2-2.5%, a nie tak jak u Nas po kilka/naście. Patrząc na aktualną i przeciętną inflację to praktycznie kredyt wyjdzie wtedy na 0.

#banki #bankowosc #finanse #kredyt
  • 4
@Nelson2004: hipoteczny? Nieruchomość w Hiszpanii czy w Polce? Jeśli druga opcja, to szans nie ma - bank generalnie kredytują lokalnie (przykładowo hiszpański banki nie będzie się bawić w tworzenie procedur dla klienta w Polsce, bo w każdym kraju inaczej to wygląda - począwszy od wyceny po prawo dot. egzekucji).
@Nelson2004: Przerabiałem temat w zeszłym roku. Nie znalazlem opcji otwarcia konta online, dopiero w piatym banku, do ktorego sie udalem, udalo sie otworzyc konto. Co wiecej byla to inna placowka banku, w ktorym mi wczesniej odmowili. Przy braniu kredytu tutaj liczy sie podobno (wg wszystkich osob, ktore tutaj poznalem) obrot na koncie, nie tylko wplaty, ale rowniez wydatki. Nie wiem jednak czy to w 100% legit info a jesli tak to