Wpis z mikrobloga

Wiadomo co w końcu z tym piłkarskim geniuszem?
Kupować go chciały jakieś podklubiszcza z Włoch, które będą walczyć o utrzymanie, a on dalej chyba żyje czasami kiedy grał w Milanie i odrzuca oferty.
Krzysiu, finał będzie taki, że zostaniesz w tym Berlinie, gdzie nawet na ławkę cię nie sadzają i mundial obejrzysz w TV, jak nie przez kontuzję, to przez brak gry.
#mecz #pilkanozna
Pobierz EkspertzNASA - Wiadomo co w końcu z tym piłkarskim geniuszem? 
Kupować go chciały ja...
źródło: comment_1659884503ixPOml2yNb33yG25Tep9MV.jpg
  • 21
Milan w czasie kiedy Piątek tam grał był w takim kryzysie, że aż oczy bolały od oglądania tego. Tam połowa składu piszczelami piłkę kopała, miał wyjątkowego pecha, że trafił tam w tamtym czasie, bo jakby tylko miał kto mu dogrywać, to bardzo możliwe, że ta historia skończyłaby się inaczej


@Cygan_Edek: Albo było by tak, że zagrał by kilka meczów i usiadłby na ławce
Milan w czasie kiedy Piątek tam grał był w takim kryzysie, że aż oczy bolały od oglądania tego. Tam połowa składu piszczelami piłkę kopała, miał wyjątkowego pecha, że trafił tam w tamtym czasie


@Cygan_Edek: a może właśnie miał farta stulecia, że trafił tam w tamtym czasie i błyszczał na tle pechowego Milanu, a kibice go pokochali bo 22 razy kopnął prosto piłkę do bramki

ps: nie żebym taki mądrala kiedyś był,
@Cygan_Edek:

miał wyjątkowego pecha, że trafił tam w tamtym czasie, bo jakby tylko miał kto mu dogrywać, to bardzo możliwe, że ta historia skończyłaby się inaczej.


wszyscy dookoła źli, tylko geniusz Piątek dobry. Nikt mu nie chce dogrywać xD

Może prawda jest inna i chłop jest zwyczajnie drewniany? Zagrał jeden dobry sezon w karierze. Nie ma dobrej techniki, brak dryblingu, słaba szybkość. OK, może udawało mu się znaleźć w odpowiednim miejscu
@Ekspert_z_NASA: Polecam obejrzeć foot trucka jak był w nim Piątek po kontuzji, opowiadał o rehabilitacji i przygotowaniach do powrotu do najwyższej formy. Mówił że nigdy tak ciężko nie trenował i jest zadowolony z efektów i pracy. Ja mu wtedy uwierzyłemXD ale najlepsze jest to że mam nieodparte wrażenie, nie wiem czy tylko ja, że on wyżej sra niż dupe ma. Strzeli karnego z podrzędną drużyną to sie zachowuje jakby #!$%@?ł hat