Wpis z mikrobloga

#perfumy

Przepraszam za użycie tagu w tak blachej sprawie ;) ale może jesteście w stanie wskazać coś zbliżonego do Acqua di Gio? Bardzo lubię ten zapach ale szukam czegoś nowego. Świeżego, lekkiego, może morskiego, z sensowną trwałością.
  • 16
@KotBojowy:

Z takich tańszych bardziej zamienników:

Armaf Tres Nuit Lyrics (coś pomiędzy AdG EdT i Profondo)
Azzaro Chrome Extreme/Ralph Lauren Deep Blue Parfum (oba podobne w jakimś stopniu do AdG Profondo a Profondo ma bardzo zbliżony vibe do EdT)

Po najmniejszej linii oporu: klon za ok 30 zł o lepszych parametrach niż EdT, nie żartuję - JFenzi Ardagio Aqua Classic for Men (w powietrzu nie czuć różnicy w zapachu) (wiem, że
@KotBojowy: Koniecznie spróbuj Eau Sauvage Cologne, nie jest morski, ale ultra cytrusowy, świeży, raczej wytrawny niż słodki. AdG to mój top perfum na lato, ale Dior go chyba zdetronizował. Jeśli szukasz klonów AdG, to mogę polecić Zare Lisoba i #!$%@?ę z Jfenzi. Projekcji jakiejś super nie ma, ale zapach mega podobny I kosztuje niecałe 30 zł.
@KotBojowy:Poleciłem praktycznie niedostępny zapach, sorry. Właśnie spojrzałem na szybko na alledrogo i perfhuba. Póki co, nie ma tam już silvera. Ja go kupiłem z miesiąc-półtora temu za 65 zł +wysyłka, a teraz w jakichś chorych cenach jest, na jakichś dziwnych stronach...