Wpis z mikrobloga

@syn_proboszcza: To prawda, ale też nie uważa, że objawienia są fałszywe. Tutaj ks. Piotr Glas opowiada a cudzie, jakiego doświadczył w Medjugorie. Zanim Kościół uzna te objawienia za prawdziwe pewnie jeszcze minie sporo czasu, ponieważ nie można takiej decyzji podjąć tak po prostu, bo wystrzega się fałszywych i to jest właściwe. Natomiast owoce, jakie przynoszą te miejsca, czyli liczne uzdrowienia, nawrócenia i pogłębiająca się wiara ludzi przekonuję mnie, aby słuchać i
QuisUtDeus - @syn_proboszcza: To prawda, ale też nie uważa, że objawienia są fałszywe...
  • Odpowiedz
@robert5502: Była obecna w Warszawie, gdzie ją zniszczyła za to, że kobiety dokonywały tam aborcji.


@ItsGrN: Była też obecna w Chorwacji, gdzie #!$%@?ła autobus i zabiła katolików za grzechy księży pedofili.

pls matecki nie nasylaj na mnie prokuratury
  • Odpowiedz
@Sonic233_: Czym różniłoby się niebo od ziemi pełnej zła, które czynią sobie nawzajem ludzie, gdyby do nieba trafiali wszyscy, nawet najwięksi zbrodniarze, którzy nie mieliby nawet chęci zmienienia się na lepsze? Życie to pewnego rodzaju test na dobro, jeśli go oblejesz, to nie zdasz. Masz wolną wolę i rób ze swoim życiem, co chcesz, ale nie licz na to, że czeka cię za nie nagroda, jeśli dawałeś złe owoce. Po co
  • Odpowiedz
@QuisUtDeus bełkot, przed chwilą była wersja że to kara za to że nie żyjemy zgodnie z jego przykazaniami, nie musi mnie karać ani nagradzać, niech pozwoli żyć jak chce i tyle
  • Odpowiedz
@Sonic233_:

nie musi mnie karać ani nagradzać, niech pozwoli żyć jak chce i tyle


Bóg ustalił zasady jakie mają przestrzegać ludzie i ty masz wolną wolę aby się do nich dostosować lub nie. Jesteś tylko człowiekiem i nie możesz zmienić zasad jakie wyznaczył sam Stwórca.
  • Odpowiedz
@Sonic233_: Gospodarz, u którego ktoś jest gościem, nie przywiązał go do krzesła, żeby niczego nie ukradł, tylko mu zaufał i tego nie zrobił, ale przyłapał go jednak na kradzieży, więc go wyrzucił. Czy to dziwne, że gospodarz tak uczynił?
  • Odpowiedz
@QuisUtDeus dobra, myślę że w tej chwili możemy skończyć dyskusje, jeśli do kogoś nie dociera masa argumentów naukowych a woli słuchać kogoś kto przeczytał książkę i wierzy w to co tam napisane zamiast w masę opracowań, i wiedzy naukowej, geologicznej, astronomicznej itp. to wiadomo że to ciężki przypadek
  • Odpowiedz