Wpis z mikrobloga

  • 30
@Mia900 już bez przesady xd przecież tu nikt się nie cieszy, że oni zginęli tylko jest beka ze świętojebliwych
i też trochę z tego, że codziennie więcej osób ginie w polsce na drogach i nikt o to nie daje #!$%@?, a tutaj zginęła grupa "praktykujących katolików" i już szum na cały kraj, wysyłanie jakiś #!$%@? ministrów, osobisty nadzór ministra sprawiedliwości i inne cyrki xd dokładnie co roku jakiś autokar z polakami gdzieś
  • Odpowiedz
jakiego "kręcenia beki"? PiSowiec się rozpłakał na twitterze o komentarz wykopka więc tak o zrobiłem mema ¯\(ツ)/¯

@SynGilgamesza: pomijając już akcję ze "ściganiem" za "obrazę uczuć religijnych" bo to jest absurdalne: mam też dość absurdalne poczucie humoru, śmieszy mnie najcięższy kaliber... nie mam nic do tego kto jest na tym memie i zamiast JP2 może być dowolna osoba, ale sama treść jak dla mnie wyjątkowo niesmaczna... w tylu domach jest teraz
  • Odpowiedz
@bachus: Jak niesmaczna to nie jedz, jak za ciężki kaliber i nie dasz rady znieść odrzutu, to nie "strzelaj".

Albo można śmiać się ze wszystkiego, albo z niczego. A to jest głównie śmieszne z tego powodu, bo jak w Australii były pożary to kara za homoseksualizm, Warszawa została zrównana z ziemią, bo matka bosa częstochora widziała tam dużo grzeszników, ale jak się rozwali autokar z "pielgrzymką" do miejsca, które nawet nie
  • Odpowiedz
@uuugg: Wraz z podniecaniem się pijackimi ekscesami Dedka na Twitterze i postami najemników sowieckiego propagandysty Urbana.


@vrim: szczerze jak mam wybierać pomiędzy pisowskimi czy braunowymi wysrywami a pijackimi ekscesami dedka to wybieram jednak pijackie ekscesy dedka
  • Odpowiedz
ale teraz to był najważniejszy wypadek, bo pielgrzymka i to z tego jest beka


@Lefty: Nie, nie najwazniejszy co kilka lat jest wielkie halo z różnych wycieczek, kiedyś była nawet załoba narodowa. To zależy od widzimisię rządzących.
  • Odpowiedz