Wpis z mikrobloga

@patykiem_pisane: to jest przynajmniej śmieszne i nie toczy beki z tragedii innych ludzi. Pomijam już maksymalny cringe żeby grzebać po wykopie co kto plusowal kiedyś w przeszłości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wraz z podniecaniem się pijackimi ekscesami Dedka na Twitterze i postami najemników sowieckiego propagandysty Urbana.


@vrim: i dziwnym trafem zawsze tęcza w awatarze i rzucanie się z pianą na ustach jak ktoś żartuje z LPG ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to jest przynajmniej śmieszne i nie toczy beki z tragedii innych ludzi. Pomijam już maksymalny cringe żeby grzebać po wykopie co kto plusowal kiedyś w przeszłości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@uuugg: Co jest śmiesznego, zaburzenie trawienia? Ale masz poczucie humoru pajacu XDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@SynGilgamesza: a najbardziej mnie śmieszy, że gdyby ludzie się tak nie obsrali po pierwszych postach, to pewnie większość memów by nie powstała. A tak? No cóż. Ale to nie jest pierwszy przypadek, kiedy defekacja drugiej strony nakręca machinę.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@calinowski: no, obsrali się. Sama się obsrałam, bo to odbieranie podstawowego prawa człowieka. I co? Nie sprowokujesz mnie, więc od razu możemy zakończyć dyskusję xD
  • Odpowiedz
@SynGilgamesza: to jest zwyczajnie obrzydliwe i szczerze płakać mi się chce jak widzę takie memy, ludzie potrafią być dla siebie tak okrutni...

Tam zginęło 12 osób, to były czyjeś matki, ojcowie, czyjeś dzieci a tu heheszki #!$%@?. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I nie, nie trzeba być ani prawakiem ani katolikiem by uznać taki mem za obrzydliwy i obrażający, wystarczy być po prostu empatycznym człowiekiem i choć przez
  • Odpowiedz