Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #redpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

kiedyś tłumaczyłem sobie różnie niepowodzenia z laskami, z reguły szukałem przyczyn w sobie i będąc typowym mirasem (morda ani ładna, ani też specjalnie brzydka, średnio płatna robota, po godzinach zainteresowania - #rower, #gotowanie #perfumy) jednakże od czasu poznania kilku faktów dotyczących sposobu działania relacji międzyludzkich (konkretnie damsko-męskich) przez pryzmat oczekiwań i realiów - nie tylko straciłem zainteresowanie do randkowania, czy nawet kontaktów z kobietami ale po prostu zwyczajnie kobiety... mnie brzydzą. obrzydza mnie charakter i ich materialistyczne podejście. obrzydza mnie prostactwo i pycha. obrzydza mnie hipergamiczna natura. obrzydza mnie brak jakichkolwiek odpowiedzialności za swoje czyny a w przypadku wskazania jakiś niepowodzeń albo faktów to wypieranie się. obrzydza mnie wymuszanie poczucia winy i shaming.

pytanie do was mirasy - czy to jest coś w zupełności normalnego, czy ktoś ma podobnie?
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@lktr1 trochę dziwne jest to co piszesz, można mieć różne zdania z swoją kobietą. W związku ważne jest by o wszystkim otwarcie rozmawiać i jeśli takie zachowania cię drażnią to trzeba o nich wprost mówić. Jeśli partnerka do takiej rozmowy się nie nadaje to jest zwyczajnie niedojrzała.
  • Odpowiedz
pytanie do was mirasy - czy to jest coś w zupełności normalnego, czy ktoś ma podobnie?


@lktr1: Jak najbardziej normalne, zamień tylko nienawiść na obojętność i będzie w ogóle gitara
  • Odpowiedz
z reguły szukałem przyczyn w sobie


@lktr1: zawsze mam beke z PUAsów jak sobie tłumaczyli czemu z laską nie wyszło
- direct zamiast indirectu
- indirect zamiast directu
- podszedłeś od boku zamiast
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lktr1: to oznacza tylko w jakim towarzystwie się obracasz, jak się chce to się znajdzie mądra i porządną kobietę, tylko trzeba się starać i szukać, a nie jak #!$%@? płakać jam jest w życiu źle
  • Odpowiedz
pytanie do was mirasy - czy to jest coś w zupełności normalnego, czy ktoś ma podobnie?


@lktr1: Oczywiście, wszystko co napisałeś to prawda. Właśnie dlatego nasze męskie mózgi wydzielają dopaminę na widok cycków, żeby te wszystkie wady jakoś wynagrodzić. Twój chyba wydziela za mało, więc musisz po prostu większych cycków poszukać, albo rzeczywiście jesteś gejem, jeśli to nie działa.
  • Odpowiedz
zawsze mam beke z PUAsów jak sobie tłumaczyli czemu z laską nie wyszło

- direct zamiast indirectu

- indirect zamiast directu

- podszedłeś od boku zamiast od przodu

- zbyt wcześnie złapałeś

- zbyt późno zlapałeś
  • Odpowiedz