Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawel-domagalski: jeśli nie studiujesz to po co ci taki kombajn jak solidworks? Chcesz się go uczyć bo chcesz być konstruktorem/projektantem czy potrzebujesz do jakiegoś projektu?
Jeśli potrzebujesz na dłużej to obczaj starsze filmy @InzynierProgramista moze on też coś podpowie, lub któraś z firm zajmująca się dystrubucją jak @SOLIDEXPERT
@bn1776: jestem zajawkowicxem projektowania części i ram rowerowych a właśnie w solidworskie z tego co wiem powstaje najwięcej tego typu projektów jeśli chodzi o to czy będę mieć problem z nauka sw to wątpię mam podstawy archicada
@pawel-domagalski: przecie znajdziesz to na wiekszosci torrentów (popularnych trackerów), a czy bedzie coś dorzucone w gratisie to nigdy nie wiadomo. Ja bym miał #!$%@? mając naście lat i ściagał z piratebaya czy skądkolwiek.

A jak chcesz być nowoczesnym człowiekiem to napisz do jakiegos kontaktu autodesku, dolacz jakas ckliwa historie ze jestes hobbystą projektowania ram rowerowych i zeby uciec od rzeczywistosci w ktorej pijany stary, to chcesz zglebiac ich program zeby otworzyc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bn1776: jestem zajawkowicxem projektowania części i ram rowerowych a właśnie w solidworskie z tego co wiem powstaje najwięcej tego typu projektów jeśli chodzi o to czy będę mieć problem z nauka sw to wątpię mam podstawy archicada


@pawel-domagalski: to jeśli chcesz się uczyć solidworksa to myślę, że na piracie nikt osobie prywatnej nie będzie robił problemów, ale prościej chyba sobie załatwić jakąś legalną wersję edukacyjną i może w gratisie jakieś
@pawel-domagalski nie mam teraz dostepostępuu do kompa, ale korzystałam z rad hinduskich specjalistów na youtube. Jak sobie wpiszesz haslo typu solidworks download and install to cos znajdziesz. Po komentarzach tez zweryfikuj czy jest ok. Daj znac jak Ci poszlo to jak bede przy kompie zobacze skad ja pobieralem.