Wpis z mikrobloga

Jeśli zacząłeś łysieć przed 20tką to nie opłaca ci się brać fina i jechać do Turcji. Efekty przeszczepu będą po prostu słabe i nie zyskasz zadowalającej gęstości, bo proces łysienia nadal będzie postępował. Będziesz musiał powtarzać przeszczepy, a i tak nie zyskasz pełnoprawnej fryzury, której nie będziesz się wstydził.
Ja np miałem norwooda 2 już w gimnazjum, więc na 100% wyłysieje do 30tki, bo mój ojciec chorował na norwooda i golił się na łyso. Dlatego w przyszłości jak pogłębi mi się norwood, zainwestuje w hair system. Co polecam każdemu zakolakowi.
It's not over for zakolcels.

#przegryw #blackpill
reydel - Jeśli zacząłeś łysieć przed 20tką to nie opłaca ci się brać fina i jechać do...

źródło: comment_16598055623fFgj2KYKwTmsySxAiy160.jpg

Pobierz
  • 10
@reydel: inba z zakolami wydaje mi się podobna do walki kobiet o ładne, kształtne brwi/usta. Walczą, walczą a i tak nikt na to #!$%@? większej uwagi nie zwraca.
Jak nie masz 180 wzrostu czy 5 zer na koncie, to nawet najbujniejsza czupryna #!$%@? zdziała w oczach kobiet ¯\_(ツ)_/¯
Opie zawsze możesz domalowywać sobie włosy kredką konturówką. Baby tak robią i nikt im uwagi nie zwróci ( ͡° ͜ʖ ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reydel: zazdro Wam. Mnie złapało w wieku 7 lat. Z tym, że plackowate. W wieku 16 lat musiałem się ogolić, a w wieku 20 to już nawet rzęs nie miałem. Dalej nie mam, ale przynajmniej permanentny brwi zrobiony.