Wpis z mikrobloga

@thority: Sprawdź tylko, czy udało się Tobie anulować subskrypcję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo wiele osób narzekało, że złapało się na ich trik (a to było parę miesięcy temu), że trzeba na ostatniej stronie przewinąć na sam dól, aby kliknąć przycisk ostatecznego anulowania
  • Odpowiedz
@thority: Totalna porażka. W tym sezonie wróciłem do ogladania Premier League, wczoraj pakiet zakupiony, dziś anulowany. Tylu wyjebek w ciągu jednego dnia, to nie miałem w ciągu roku na C+. #anulujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
@thority: ech i pomyśleć, że od przyszłego roku mają się za formułę 1 wziąć

oby im tylko licencja nie pozwalała na wyłączenie f1tv w Polsce, bo inaczej będę musiał wydać pieniądze na vpna
  • Odpowiedz
Dziwna sprawa, bo nastawiałem się na to samo jak tylko usłyszałem ze C+ straci licencje. Ale u mnie z jakiegoś powodu wszystko śmiga bez problemu, ba w dodatku w lepszej jakości niż C+ online.

- Oglądałem Arsenal z Crystal Pałace na appce w TV - cały mecz oraz przedmeczowe studio bez zacięcia
- Fulham Liverpool na tel - również 0 problemów
- Everton Chelsea na laptopie także bez problemów

Mam łącze z
  • Odpowiedz
@thority: 30 czy 50zł to nie są poważne wydatki? Miesięcznie? Za to wole sobie kupić lepsze jakościowo jedzenie niż jakiś gówno dostęp do stronki z filmami/serialami.
  • Odpowiedz