Wpis z mikrobloga

#perfumy to w większości podbudowywanie swojego ego i niskiego poczucia własnej wartości, tak samo jak samochód czy markowe ubrania z logo o wymiarach 30x30 cm.

Większość osób używających perfum ciągle myśli, że to przyciągnie do nich jakieś osoby albo zaplusuje w czyichś oczach a raczej nosie - stąd dla sporej liczby najważniejszą cechą jest projekcja i pryskają się nimi by inni to czuli.

Z ciekawości sprawdziłem kto ma kanały o tej tematyce na polskim Yt i 90% mężczyzn to chyba użytkownicy tagu #przegryw na wykopie.

Zobaczyłem też komentarze na fragrantica, co tam się dzieje xD Jakieś przypisywanie historii do perfum, że te to pasują do temperatury 21 stopni, na plaży, lnianej koszuli i trampek bla bla i tam opisują jakieś bajki jakby opowiadali matce co dziś dziąło się w szkole.

Inna grupa przypisuje perfumy do osobowości, oooo takimi perfumami psika się osoba niedostępna, pewna siebiee.

Perfumiarze kojarza mi się z sebkami, którzy puszczają swoje ulubione piosenki w pełnym autobusie i myślą, że wszystkim to imponuje bo wszyscy ich czują/słyszą.

Czy Wy tam jesteście normalni? #niebieskiepaski

#takaprawda
  • 16
@Neobychno: ja też tak myślałem. I to zaledwie parę lat temu. Ot, czasami kupiło się jakiś dezodorant axe czy innego adidasa za parę zł. Najwięcej jednorazowo wydałem na aqua la rive w tesco :) po prostu wybrałem zapach który mi najmniej śmierdział z pozostałych na półce.
to w większości podbudowywanie swojego ego i niskiego poczucia własnej wartości, tak samo jak samochód czy markowe ubrania z logo o wymiarach 30x30 cm.


@Neobychno: Potrzebne źródło inne niż pewien znany i lubiany instytut.

Większość osób używających perfum ciągle myśli, że to przyciągnie do nich jakieś osoby


@Neobychno: Ciebie przyciągnelo to i innych też przyciągnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z ciekawości sprawdziłem kto ma kanały o
@WolfSky: Obcinam włosy bo długie są uporczywe w noszeniu, upinaniu i myciu. Z perfimami jednak op ma rację, są tylko po to żeby inni je czuli, bo tak czy siak po jakimś czasie perfumowi atencjusze i tak niczego na sobie nie czują. Dlatego nawalają tego coraz więcej.