Wpis z mikrobloga

Proponuję banowanie wszystkich ukraińskich onuc bo propaganda na wykopie jest odrażająca i przekroczyła granicę dobrego smaku.
#ukraina #wojna
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nawiązałem do Ukrofilów, którzy chcieli banować każdego, kto nie wchodzi im w dupę

@cinu4: a jakiś dowód podeślesz? czy standardowo napiszesz gównoargument, że tego jest pełno i mam sobie znaleźć?
  • Odpowiedz
@e_m_p: o Boże na prawdę ci trzeba dowodu na to? przecież na wykopie od początku wojny każdy kto odstawał od proukraińskiej narracji był najeżdżany i masowo zgłaszany. A poźniej triumfalne wpisy, że "ruska onuca zatopiona". Musisz być chyba od dzisiaj na tagu żeby tego nie widzieć.
  • Odpowiedz
"i cyk" - to znaczy, że zgłoszenie poleciało

@cinu4: a pa pan dowód? bana nie masz ¯\_(ツ)_/¯, poza tym gdzie to każdego?

Póki co to ty się spłakałeś, że ktoś się z tobą nie zgadza i wzywasz do banowania wszystkich takich.. dorośnij dzieciaku.
  • Odpowiedz
@e_m_p: wybacz już nie chcę mi się tracić czasu na dyskusję. Zmarnowałem specjalnie dla ciebie minutę na screeny i nic to nie dało. Nara.
  • Odpowiedz
@e_m_p: tak, męcz chłopa, który ma wolny wieczór kilkadziesiąt minut. A jak mu się już nie chcę dyskutować z randomem to ogłoś triumfalne zwycięstwo. Za każdym razem xD
  • Odpowiedz