Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie

W sumie wyzwanie zaliczyłem już w poprzedni weekend, jednak zabrakło mi czasu żeby wysłać podsumowanie. Ale po kolei, mój zestaw:
1. Kupić sok Tarczyn, odkręcić nakrętkę i udać się do miejsca, o którym się przeczytało – wykonać zdjęcie.
2. Wykonaj dekorację w ramce.
3. Odpicuj auto – odkurzacz, myjnia i niech lśni.

Jako że z rękodziełem mi nie po drodze, więc punkt nr 2 odpadł na starcie. Punkt 3 z kolei wydawał się zbyt prosty i oczywisty, więc zostałem z zadaniem nr 1, co koniec końców nie było takie złe ponieważ punkt zapowiadał się ciekawie.

Ponieważ w zadaniu nie było dokładnie określone którą nakrętkę wybrać oraz żeby zwiększyć swoje szanse na wykonanie tego zadania bez konieczności jechania na koniec świata, kupiłem 3 butelki Tarczyna i po kolei wypadło:
1. Kórnik - najstarsze i największe arboretum w Polsce
2. Knyszyn - ulubione miast króla Zygmunta Augusta
3. Kraków - zagadkowe Kopce Krakusa i Wandy

Niestety do Krakowa musiałbym się udać na 2-dniową wycieczkę, stąd pozostał wybór między Kórnikiem a Knyszynem. Ze względu na dodatkowe ograniczenie w postaci psa, wybór padł na Knyszyn i poza wizytą w parku z pomnikiem Zygmunta Augusta odwiedziliśmy pobliskie lasy oraz stawy hodowlane.
Sam Knyszyn nie jest jakąś wielką atrakcją chociaż park z pomnikiem prezentuje się bardzo ładnie. Natomiast polecam okoliczne lasy ze względu na sporą ilość ścieżek i ładnych widoków.
Ogólnie podsumowując wycieczka udana, pies wybiegany i zadowolony. Z dodatkowych plusów w któryś z kolejnych weekendów planuję wybrać się również do arboretum w Kórniku, bo patrząc po samej stronie w internecie miejsce wygląda interesująco.
FaziFaz - #mirkowyzwanie

W sumie wyzwanie zaliczyłem już w poprzedni weekend, jedn...

źródło: comment_1659784697FNSWwXylBna3aApi37xwJS.jpg

Pobierz
  • 2