Wpis z mikrobloga

ICYMI na twitterze ktoś zrobił zdjęcie Samuelowi z Gniezna, który sprzedaje maliny z rodzinnej działki a w międzyczasie czyta książki. RMF FM postanowilo docenić Samuela i dać mu Kindle'a i kilka papierowych książek. Fajnie, co?

No niekoniecznie dla twitterowej lewicy, która widzi w tym problem xD
#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa
Pobierz LebronAntetokounmpo - ICYMI na twitterze ktoś zrobił zdjęcie Samuelowi z Gniezna, któ...
źródło: comment_1659782480lymhNfBLxx1WyeJUCK1Dfe.jpg
  • 27
Tak państwo ci doplaciło do edukacji,


@Rejetn: Zadne panstwo. Miras zaczynam myslec ze rzucam grochem o sciane.

Jakie panstwo?

Jesli moi rodzice nie byli wystarczajaco bogaci to zaplacili Twoi rodzice, Twoi dziadkowie, i mnostwo innych ludzi.

Zadne PANSTWO.

Ale masz jeszcze szanse sie wybronic. Pokaz mi gdzie pastwo zarabia pieniadze ktore potem rozdaje. Pokaz mi jak panstwo ma swoje pieniadze.
@gorzki99: ale to o czym mówisz to frazes xdd tak wiem, jak działa państwo matolku, co nie zmienia faktu, ze to właśnie dzięki niemu miałeś edukacje xD więc przestań #!$%@?ć, bo bez państwa nikt by ci tego nie zapłacił, rzucisz naprostszym tekstem dla debili i myślisz, że nikt o tym nie wie xd

dochody z najmu i dzierżawy oraz z innych umów o podobnym charakterze, dotyczące składników majątkowych Skarbu Państwa, o
@Rejetn: I te wszystkie odsetki starczaja na wszystkie wydatki panstwa. Matolku?

Z tych odsetek to mityczne panstwo daje wszystkim 500+ naste emerytury, roznorakie tarcze, doplaty itp.

Kurde musi miec niezle warunki na rachunkach ze maja takie odsetki.

No to pozostaje tylko jedno pytanie: Skad ma kase ktora mu te odseki daje.

Skoro wiesz matolku jak panstwo dziala to mussz wiedziec ze ta kase ma od ludzi. Miedzy innymi odemnie - nawet
@gorzki99:

I te wszystkie odsetki starczaja na wszystkie wydatki panstwa. Matolku

. Pokaz mi gdzie pastwo zarabia pieniadze ktore potem rozdaje.


Mówiłeś zeby coś wskazać to wskazałem, wiadomo że większość jest oparta na np vat czy pit, cit

I dalej ci tłumacze matołku, że wiem jak działa państwo xdd wiem, jak dziaja redystrybucja do której waliłeś konia w Austrii, w którym to mityczne lewactwo chce 42% xd

Nie jesteś w stanie
wiadomo że większość jest oparta na np vat czy pit, cit


@Rejetn: Skoro wiadomo to dlaczego caly czas uzywasz okreslenia "panstwo da"?

Panstwo rozdysponyje to co ukralo obywatelom. Dla takich matolkow jak Ty to "da". Dla ludzi myslacych to "ukradnie jednym zeby dac innym"

Taka drobna semantyczna roznica ktorej lewaki nigdy nie zrozumieja. Bo sami okradani nie sa. Im sie po prostu nalezy.

jak dziaja redystrybucja do której waliłeś konia w
@gorzki99:

juz chyba napisalem ze jestem w stanie placic i 60% podatku pod warunkiem ze mam to za co place?


Dalej nie rozumiesz pojecia redystrybucji, jeśli twierdzisz, że za to płacisz, prawda jest taka, że będąc w twojej klasie ekonomicznej, to płacisz tylko część, reszta dopłaca państwo, albo jak wolisz inni, twoje fikołki w sprawie nazewnictwa dużo to nie zmieniają

Wiec chyba szkoda dyskutować z matolem, który swiat opiera na własnych
prawda jest taka, że będąc w twojej klasie ekonomicznej, to płacisz tylko część, reszta dopłaca państwo, albo jak wolisz inni, twoje fikołki w sprawie nazewnictwa dużo to nie zmieniają


@Rejetn: To place czy nie place? Gubisz sie w zeznaniach matole.

Ile zatem placi niepracujacy pasozyt?

Ja place X, bogacz placi 5X, pasozyt placi 0 Wsyscy troje mamy termin do lekarza za 3 miesiace. To jest #!$%@? sprawiedliwe?

Tak wyglada wasz lewacki