Wpis z mikrobloga

ICYMI na twitterze ktoś zrobił zdjęcie Samuelowi z Gniezna, który sprzedaje maliny z rodzinnej działki a w międzyczasie czyta książki. RMF FM postanowilo docenić Samuela i dać mu Kindle'a i kilka papierowych książek. Fajnie, co?

No niekoniecznie dla twitterowej lewicy, która widzi w tym problem xD
#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa
LebronAntetokounmpo - ICYMI na twitterze ktoś zrobił zdjęcie Samuelowi z Gniezna, któ...

źródło: comment_1659782480lymhNfBLxx1WyeJUCK1Dfe.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fajnie, co?


@LebronAntetokounmpo: No takie normalne pod warunkiem ze dzieciak sam se tak wymyslil ze zamiast "haratac w gale" to se pozrywa maliny, potem sprzeda i bedzie mial kase na costam. Wtedy sprawa super.
Od malego sie uczy ze nie ma nic za darmo.

No dobra dostal kundla i ksiazki. Ale to mozna przyjac ze jako "wynagrodzenie extra" i zachete -
  • Odpowiedz
@gorzki99: to nie jest nauka

Od malego sie uczy ze nie ma nic za darmo.


Tylko to nauka kultu #!$%@? xD prawaczki uwielbiają wycierać sobie tym morde, podczas gdy ich guru uczą swoje dzieci "szacunku do pieniądza" najlepszymi szkołami i wakacjami all inclusive ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tylko to nauka kultu #!$%@? xD


@Rejetn: No tak jesli ktos mu kazal to troche nie do konca fajne.

Jak sam wpadl na pomysla ze zamiast siedziec przed komputrem sobie pozrywa maliny to
  • Odpowiedz
@gorzki99: no i znowu boomerskie teskty xd

Zamiast tego mamy ze - (przepraszam za wulgaryzm) #!$%@? rob a i tak dostaniesz bo "ci sie nalezy"


A ty co robiłeś w jego wieku? Pewnie pracowłeś w kopalni xD bo ja jako lewak pracowałem w polu, pomagając przy bardzo malym gospodarstwie ojca, a od 16 roku życia półtora miesiąca wakacji spedzałem za granicą na zbiorach xd jakoś nie uważam, ze czegoś mnie to nauczyło (chyba tylko tego, żeby nie #!$%@?ć), ale pewnie jako dumny prawak robiłeś więcej
Rejetn - @gorzki99: no i znowu boomerskie teskty xd 

 Zamiast tego mamy ze - (przep...

źródło: comment_1659786712XYAKgEIOOVnL58CgOMnbtz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Rejetn: Zauwazylem ze wulgaryzmy Ci nie przeszkadzaja. Ja nie lubie ich urzywac ale korzystajac z okazji to:
Skoncz #!$%@?.

Na swoja obecna sytuacje zyciowa nie narzekam. Za dzieciaka bylo ciezko. Brudny ani glodny nie chodzilem ale zapomnij o jakis wydatkach czy gadzetach. Rodzice brali pozyczke w robocie zeby raz do roku wyjechac na 2 tyg urlopu. I splacali ja caly rok. Tylko po to zeby na rok wziac nastepna.
Lego to dostawalam moze co 3 lata pod choinke - caly zestaw liczyl lodke i pirat na niej siedzacego. Plus armata z ktorej dalo sie strzelac. Ilosc klockow
  • Odpowiedz
@gorzki99: biedna? Wakacje i straszliwy miesiąc w wytwórni xd

No straszne, jak ty to przezyłeś? XD

Lego to dostawalam moze co 3 lata pod choinke

Ja miesiac wakacji przepracowalem w wytworni pudelek kartonowych. Teraz, z perspektywy czasu jak patrze co sie tam odwalalo to mi sie wlos na glowie jezy. Zero safety. Prasa z nozami napierdzielala po kartonach zeby wybic szablon a ty miales sekundy zeby wyciagnac i wsadzic nowy karton. Zadnego bezpieczenstwa a maszyna chodzila non stop. Ale pracowalem bo
  • Odpowiedz
biedna? Wakacje i straszliwy miesiąc w wytwórni xd


@Rejetn: WOW raz do roku wyjechac na urlop w polskie gory za pozyczke ktora sie splaca caly nastepny rok to dla Ciebie bogactwo? Na papier toaletowy zarabisz czy Ci podeslac?

Ty matolku obudz sie (chcialem napisac zacznij myslec ale to jak widac
  • Odpowiedz
@gorzki99:

Panstwo mnie dofinansowywalo? Pokaz kiedy. Moze wtey jak na rok mnie ubezwlasnowolnilo za cale 120pln/mc


A dostałeś edukacje? Byłeś ubezpieczony? Miałeś dofinansowanie do transportu? Miałeś xd w świecie, który byś chciał z twoim rozumem i stanem finansowym zapieprzałbyś w fabryce, a twoje zapalenie płuc, rujnowało całe finanse, np w USA za 3/4 bankructw w klasie średniej odpowiada opieka zdrowotna i mówimy o klasie średniej, a nie o lego raz na 3
Rejetn - @gorzki99: 

 Panstwo mnie dofinansowywalo? Pokaz kiedy. Moze wtey jak na r...

źródło: comment_1659790280UPiffUudDi4gzsGOcWA8KU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
A dostałeś edukacje? Byłeś ubezpieczony?


@Rejetn: Ty serio pytasz czy trolujesz. Przyjmijmy ze serio pytasz.

W polsce edukacja jest obowiazkowa do 18 roku zycia (czy jakos
  • Odpowiedz
@gorzki99:

OBOWIAZKOWA slowo klucz. Mam placic za cos co ktos mi kaze? malo to logiczne.


Bez tego nakazu pracowałbyś od 10 roku życia i wystarczyłaby ci tylko umiejętność podpisania się xD ja mam wrazenie, ze twoim państwem idealnym jest Somalia xd poza tym np konfederacja chce prywatyzacje oświaty, o zdjeciu nakazu nic nie mówili, argument z dupy sprowadzający nas do
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: No dobra ale to 13 letnie dziecko powinno w tym czasie w najgorszym przypadku się uczyć a w najlepszym się chillować i być po prostu dzieckiem. A nie sprzedawać maliny na rynku XD
Powinien siedzieć z kolegami na boisku i kopać piłkę, zdzierać kolana. Albo zabijać pokrzywy patykiem…
  • Odpowiedz
Bez tego nakazu pracowałbyś od 10 roku życia i wystarczyłaby ci tylko umiejętność podpisania się xD


@Rejetn: Bo Ty tak mowisz? No nie wydaje mi sie.

z tego co widzę to przepracowałem wiecej od
  • Odpowiedz
@gorzki99: czyli walcze tylko z twoimi urojeniami xD dobrze wiedzieć, że fakty, ani liczby cie nie interesują

Państwo zmusza cie do edukacji i radze za to podziekować, mało tego dopłaciło do twojej edukacji, to jest jeden z najbardziej podsawowych przymusów, no chyba, że w twojej wymarzonej Somalii

Jak pisałem masz jakieś urojenia na temat mitycznego lewactwa xd mimo że dzieki nim płaciłbyś mniejsze podatki, ty zamiast tego wolisz szczuć na biednijeszych, nie roznicących sie od ciebie xD i skoro ty miałeś źle to inni też
  • Odpowiedz
@gorzki99:

LEWACKIE UROJENIA ze panstwo doplaca.


Tak państwo ci doplaciło do edukacji, jeśli rodzice nie byli zbyt bogaci, takie są fakty, mozesz to wypierać malo mnie to obchodzi, byłes beneficjentem systemu
  • Odpowiedz