Wpis z mikrobloga

Na początku lat 2000 miałem swój pierwszy komputer, w którym psuł mi się czytnik CD-ROM. Tate kupił nowy chyba ze 2 razy, ale potem już głupio mi było prosić, bo mieliśmy mało pieniędzy, wiec po co było jeszcze obciążać rodziców głupotami. Wściekłem się jednego dnia jak mielił płytę przez kilka minut i nie potrafił jej odczytać, wyciągnąłem go z obudowy i jebłem o podłogę. Potem mi przeszło, wsadziłem go z powrotem do komputera i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu okazało się, że działa xD Od tego momentu miałem na gnoja patent, który z powodzeniem zastosowałem jeszcze kilkanaście razy, aż do momentu, gdy chyba rzuciłem za mocno i coś się w środku oberwało. Taki był ze mnie mechanik xD
#komputery #it #coolstory #wspomnienia
Pobierz
źródło: comment_1659770420pFLG81FVdnOEvgAT3aaWAW.jpg
  • 46
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JudzinStouner: heh, nawet pamiętam jej cenę gdzieś w okolicach myślę października 2000, 365zł :P zbierało się te cenniki drukowane w lokalnych sklepach i tak jakoś zapamiętałem, to musiało być dla mnie ważne wydarzenie. Dzisiaj może się wydawać niedużym wydatkiem, ale wtedy to nie było mało kasy. Jedną z gier na których mi bardzo zależało był NFS Porsche, u kumpla na Matroxsie bodajże G200 chodziło tylko nie miał tekstur felg, u mnie
@nylonbojtel: Panie, ja nosiłem mp-trójki na dyskietkach od kolegi xD nauczyłem się dzielić pliki Windows commanderem i jedną piosenkę można było przynieść na 3-4 dyskietkach xD


@JudzinStouner: w ten sposób przyniosłem od kolegi w okolicach 2000 roku słynną mp3 "Mietek ciągle chlał"
@JudzinStouner: xD
Ale ja też miałem ten problem. Oddawałem wtedy napęd do serwisu i za 20zł czyścili laser i pryzmat. Tzn oni tak twierdzili, ja nie wiem czy tylko chcieli brzmieć mądrze czy faktycznie tak się robi, ale działało. Na rok był spokój. No chyba że #!$%@? i #!$%@? tym napędem o podłoge jak ty xD

A co do dyskietek to u mnie na ulicy pudełko z dyskietkami (pic rel, ja
Pobierz
źródło: comment_1659854657dNzNstSHMAvz642uRasYG7.jpg